Pamatykite, kaip „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ atlaikė kritimo testus

„iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ atlaikė kritimo testus

Kadangi Australijoje pirmojoje išaušo rugsėjo 25 dienos rytas, o būtent šiandien pradėta oficiali prekyba naujausiais „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“, internete jau galima išvysti pirmuosius šių telefonų kritimo testus.

Pirmieji testą atliko PhoneBuff.com, išmėginę „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ korpusą ir ekraną keliais numetimo būdais. Nors telefonų ekranai galiausiai skilo, apžvalgininkai vis vien juos apibūdina kaip patvaresnius už pirmtakų.

Be to, naujųjų „iPhone“ korpusai iš sustiprinto aliuminio aliuminio testų metu taip pat atsilaikė neprastai – atsipirkta menkais įlenkimais.

Kviečiame pasižiūrėti pirmųjų testų vaizdo įrašus.

Pamatykite gyvai: „iPhone“ išgyveno kritimą iš 40 pastato aukšto

Pastatai Dubajaus mieste

Kartais išmaniųjų telefonų „iPhone“ savininkams tenka išspausti ašarą, kai jų telefonas nukrenta ir skyla ekrano stiklas. Tačiau kai kuriems pasiseka net tada, kai jų „iPhone“ iškrenta iš 40-o pastato aukšto ir lieka sveikas.

Būtent taip nutiko vienam Dubajaus miesto gyventojui Catalinui Marinui. Profesionalia fotografija užsiimančiam vyrui teko galimybė patekti ant 40 aukštų pastato, kurių Dubajuje itin gausu. Bet Marinas pamiršo vieną labai svarbų dalyką, būnant ant daugiaaukščio stogo. Tai – vėjas.

Filmuojant nuostabius peizažus nuo aukštos pastato pūstelėjo stiprokas vėjas, ir Marinui „iPhone“ tiesiog išsprūdo iš rankų tiesiai žemyn nuo pastato stogo. Visa tai įvyko tada, kuomet „iPhone“ buvo įjungtas filmavimo režimas.

Įdomiausia yra tai, kad net ir nukritęs telefonas iš tokio aukščio toliau funkcionavo ir leido pamatyti bei išsaugoti visą kritimo įrašą, kurį fotografas patalpino savo „Instagram“ paskyroje.

Ir nors C. Marinas nenurodo, kokį „iPhone“ modelį jis naudojo (o gal vis dar tebenaudoja), ši istorija parodo, jog išmanieji telefonai „iPhone“ ne veltui yra siejami su patvarumu ir ilgaamžiškumu.

Kviečiame pasižiūrėti kritimo vaizdo įrašą.

[youtube id=“RG3gffGh8hI“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]