Kinijoje jau galima įsigyti dar neišleistą išmanųjį telefoną „iPhone SE“

Nors gandais apipintas kompanijos „Apple“ išmanusis telefonas „iPhone SE“ prekyboje nepasirodys, greičiausiai, dar iki kovo mėnesio pabaigos, Kinijos turguje jau galima įsigyti šio telefono kopiją, kuri primena „iPhone 6“ ir „iPhone 5s“ mišinį.

Shenzhen mieste esančioje Huaqiangbei turgavietėje mažos parduotuvėlės pardavinėja tikrą „iPhone“ primenančius įrenginius. Kaip lengva juos įsigyti, savo vaizdo įraše rodo viena „YouTube“ vartotoja. Tiesa, visgi apsigauti ir įsigyti šiuos telefonus kaip originalus trukdo keli kosmetiniai skirtumai.

Vaizdo įraše rodomas tariamas „iPhone SE“, žinoma, yra klastotė. Tai akivaizdžiai išduoda didesnė nei turėtų būti garso jungtis bei kitokios formos „Lightning“ jungties anga. Be to, ekrano kraštinės nėra nuožulnios, kaip „iPhone 6“, o korpuso storis yra neįprastas.

Kinų gamintojai jau seniai padirbinėja visus pagrindinius „Apple“ produktus. Praėjusių metų konferencijos CES metu viena Shenzhen mieste įsikūrusi kompanija siūlė už 35 JAV dolerius įsigyti išmaniojo laikrodžio „Apple Watch“ klastotę, nors laikrodis dar nebuvo oficialiai pristatytas pačios „Apple“.

Tikimasi, kad „Apple“ telefoną „iPhone SE“ pristatys kitą pirmadienį vyksiančio pristatymo metu. Prognozuojamos telefono savybės – procesorius „A9“, 12 megapikselių kamera, „Touch ID“ sensorius ir „Apple Pay“ palaikymas.

Kinai sukūrė itin tikrovišką „iPhone 5S“ kopiją, pavadinimu „Goophone i5S“

„iPhone 5S“ kopija

Nors išmanusis telefonas „iPhone 5S“ pristatytas tik kiek daugiau nei prieš mėnesį, įvairiose interneto svetainėse jau galima įsigyti šio flagmano kopijų. Tiesa, medžiagų kokybe nepasižymintiems telefonams dar labai sunku prilygti tikrajam modeliui, tačiau kinų kompanija „Goophone“ skelbiasi sukūrusi geriausią „iPhone 5S“ kopiją.

Kompanija, besispecializuojanti telefonų kopijų gamyboje, neseniai pristatė „Goophone i5S“. Iš išorės šis telefonas yra labai panašus į „iPhone 5S“, išskyrus tai, jog galinėje korpuso dalyje nėra „Apple“ logotipo ir užrašo „iPhone“, o pirštų antspaudų sensorius „Touch ID“ tėra imitacija.

Tačiau telefono operacinė sistema gali jus suklaidinti. Iš išvaizdos ji labai panaši į originaliąją „iOS“, nes atrodo ir veikia kaip ji, tačiau iš tiesų tai tėra „Android 4.0“ platforma su „iOS 7“ dizainu. „Goophone i5S“ turi dviejų branduolių procesorių, 512MB darbinės atminties, 5 megapikselių kamerą. Telefono kaina prasideda nuo 150 JAV dolerių už 16 gigabaitų modelį.

Kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą apie „Goophone i5S“.