Technologijų ekspertas filme „Steve Jobs“ neatpažįsta legendinio „Apple“ įkūrėjo

Didžiosiose šalyse kino teatrus pasiekus naujausiam filmui apie kompanijos „Apple“ įkūrėją „Steve Jobs“, visame pasaulyje ir žiniasklaidoje kyla vis daugiau diskusijų. 

Ilgametis Steve’o Jobso pažįstamas ir buvęs įtakingas „Wall Street Journal“ technologijų apžvalgininkas Waltas Mossbergas jau spėjo sukritikuoti naujausią filmą „Steve Jobs“, teigdamas, kad jame neatpažįsta žmogaus, kurį pažinojo.

„Priešingai nei Sorkinas (filmo scenarijaus autorius Aaronas Sorkinas – red past.), aš pažinojau tikrąjį Steve’ą Jobsą maždaug 14 metų, kurie buvo produktyviausi ir sėkmingiausi jo karjeroje dirbant „Apple“.

Per šiuos metus aš praleidau dešimtis valandų privačiuose pasikalbėjimuose su juo ir imant interviu ant scenos technologijų konferencijos metu, kurią aš rengiau. Ir Steve’as Jobsas, vaizduojamas Sorkino filme, nėra žmogus, kurį aš pažinojau“, – teigia ilgametis technologijų konferencijos „D: All Things Digital“ vedėjas.

Netrukus po tokio W. Mossbergo pareiškimo, S. Jobso žmona Laurene Powell savo „Twitter“ paskyroje padėkojo žurnalistui už tai, kad „atskyrė faktus nuo prasimanymo“.

Ketvirtadienį, kaip atsakymą į W. Mossbergo pareiškimą, filmo statytoja kino kompanija „Universal Pictures“ paviešino vaizdo įrašą, kuriam trumpai diskutuoja pagrindiniai filmo aktoriai ir statytojai: aktoriai Michaelis Fassbenderis, Kate Winslet, Sethas Roganas, Jeffas Danielsas, scenarijaus autorius Aaronas Sorkinas ir režisierius Danny Boyle’as.

Išleistas dar vienas filmo „Steve Jobs“ vaizdo anonsas

Steve Jobs filmas

Kino kompanija „Universal Pictures“ paviešino antrą oficialų greitai pasirodysiančio filmo apie kompanijos „Apple“ įkūrėją „Steve Jobs“ vaizdo anonsą.

Gruodžio mėnesį Lietuvos kino teatrus pasiekiantis filmas pasakos tiek apie asmeninį Steve’o Jobso gyvenimą, tiek ir apie svarbiausių „Apple“ produktų pristatymus bei jų atsiradimo aplinkybes.

Pagrindinį vaidmenį filme atlieka Michaelis Fassbenderis. Jam talkins garsioji Kate Winslet, kuri atlieka buvusios kompiuterio „Macintosh“ marketingo vadovės vaidmenį. „Apple“ bendraįkūrėjo Steve’o Wozniako vaidmuo atiteko Sethui Rogenui.

Kviečiame pasižiūrėti antrąjį filmo anonsą.