Gandai: „Apple“ ruošiasi išleisti „iPhone“ su dar didesniu ekranu

Taivane įsikūrę „Apple“ tiekėjai skelbia, kad JAV technologijų kompanija 2017 arba 2018 metais planuoja išleisti išmanųjį telefoną „iPhone“ su 5,8 colio įstrižainės AMOLED ekranu, praneša „DigiTimes“.

Šiuo metu didžiausią ekraną turi naujausias „Apple“ išmanusis telefonas „iPhone 6s Plus“, kurio ekrano įstrižainė siekia 5,5 colio.

Manoma, kad pirmoji tokių „iPhone“ ekranų tiekėja bus „Samsung“, prie kurios prisijungs „LG“ ir „Japan Display“. Tiesa, „LG“, kaip ir „Samsung“, gamins pirmąsias ekranų partijas, o japonų įmonė įsilies į gamybą vėliau.

„DigiTimes“ tikisi, kad per pirmuosius tokio „iPhone“ modelio prekybos metus gali būti parduota per 50 milijonų telefono vienetų.

„The Motley Fool“ pažymi, kad OLED ekranų privalumai yra labai aiškūs. Nuo naujausiuose „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s Plus“ naudojamų ekranų jie skiriasi tuo, kad yra ryškesni, šviesesni, sunaudoja mažiau energijos, turi platesnį matymo kampą bei yra plonesni. Pastarasis privalumas leistų į įrenginį įmontuoti, pavyzdžiui, talpesnę bateriją.

Trečdalis parduodamų išmaniųjų telefonų – su didesniais nei 5 colių įstrižainės ekranais

„Galaxy S5“ ir „iPhone 5S“

Tyrimų bendrovės „Canalys“ duomenimis, iš per pirmąjį šių metų ketvirtį parduotų išmaniųjų telefonų net trečdalis turėjo didesnį nei 5 colių įstrižainės ekraną.

Tarp tokios įstrižainės ekraną turinčių modelių, kurių visumoje buvo parduota virš 90 mln., pagrinde dominavo „Samsung“ ir LG. Būtent šie du gamintojai siūlo didžiausią pasiūlą tokių telefonų.

„Canalys“ atliktas tyrimas parodė, kad 34 procentai per pirmąjį ketvirtį parduotų išmaniųjų turėjo 5 ir daugiau colių įstrižainės ekranus. Visgi, 66 procentai per tą patį laikotarpį parduotų flagmanų turėjo ekranus, kurių įstrižainė nesiekė 5 colių.

Primename, kad tarp tokių telefonų – ir „iPhone 5S“, turintis 4 colių įstrižainės ekraną. Tiesa, jau seniai sklinda gandai, jog sekančios kartos „iPhone“, kuris greičiausiai vadinsis „iPhone 6“, turės ne mažiau kaip 4,7 colių įstrižainės ekraną ir pasirodys šį rudenį.

Numatomas ir dar didesnės įstrižainės – 5,5 colio – modelio pasirodymas šių metų pabaigoje.

Trečdalis parduodamų išmaniųjų telefonų - su didesniais nei 5 colių įstrižainės ekranais