Atnaujintos telefonams „iPhone“ skirtų originalių dėklų spalvos

Kartu su išmaniuoju telefonu „iPhone SE“, jo kūrėja kompanija „Apple“ pirmadienį pristatė ir atnaujintus originalius dėklus, skirtus visiems šiuo metu prekyboje esantiems „iPhone“ modeliams.

Kadangi „iPhone SE“ pasižymi identišku dizainu, kaip „iPhone 5s“ ir „iPhone 5“, kartu su juo „Apple“ siūlys anksčiau jau pardavinėtus odinius dėklus. Visiems trims kompanijos 4 colių įstrižainės ekraną turintiems telefonams tinkantys dėklai bus prieinami tamsiai mėlynos ir juodos spalvų.

„iPhone SE“ odinis dėklas

Naujojo „iPhone SE“ išmatavimai pradžiugins ir tuos, kurie naudojosi tokio dydžio ankstesniu „iPhone“ modeliu ir ruošiasi įsigyti šį, nes jam tiks visi turimi dėklai.

Kartu su šiais dėklais „Apple“ atnaujino ir silikoninių bei odinių dėklų, skirtų „iPhone 6“, „iPhone 6 Plus“, „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s Plus“, spalvų gamą.

Silikoniniai dėklai pasipildė geltona, abrikoso, šviesiai rožine, alyvine, ryškiai mėlyna ir mėtos spalvomis, o odiniai – geltona, pilka ir jūros mėlynumo spalvomis.

„iPhone 6s“ silikoninis dėklas

„Apple“ pristatė „iPhone 5s“ dizainu pasižymintį, tačiau kur kas galingesnį „iPhone SE“

Kompanija „Apple“ pirmadienį vykusio pristatymo metu pristatė naują išmanųjį telefoną „iPhone SE“, kuris savo dizainu niekuo nesiskiria nuo pirmtako „iPhone 5s“, išleisto dar 2013-aisiais.

„Apple“ pristatymo metu teigė, kad vartotojai reiškia didžiulį tokio dydžio telefono poreikį, todėl nuspręsta jį patenkinti atnaujinant esamą „iPhone 5s“ modelį.

Tiesa, nors dizainas viskuo primena iki šiol oficialioje prekyboje vis dar buvusį „iPhone 5s“, vidiniai atnaujinimai gerokai pranoksta šį beveik trijų metų senumo telefoną.

Pradedant procesoriumi, baigiant kamera ir bevielio ryšio veikimu, „iPhone SE“ savo specifikacijomis mažai kuo nusileidžia praėjusį rudenį pasirodžiusiam „iPhone 6s“.

Sklandų „iPhone SE“ veikimą užtikrins „A9“ procesorius ir „M9“ koprocesorius. Pimasis, kaip skelbia „Apple“, yra dvigubai spartesnis už „iPhone 5s“, o grafikos procesorius – tris kartus. Energiją jiems tieks šiek tiek ilgiau veiksianti baterija.

4 colių įstrižainės ekranu pasižymintis telefonas fotografijų kūrėjus džiugins 12 megapikselių kamera su „True Tone“ blykste, „Focus Pixels“ bei galimybe kurti panoramines nuotraukas iki 63 megapikselių. Asmenukių mylėtojams nuotraukų kokybę užtikrins „Retina Flash“ funkcija, naudojanti ekraną kaip blykstę.

Teigiama, kad 4G LTE ryšys šiame modelyje veiks 50 proc. greičiau nei „iPhone 5s“.

„iPhone SE“ prekyba pradedama kovo 31 dieną, o išankstiniai užsakymai priimami jau nuo šio ketvirtadienio. Iki gegužės mėnesio pabaigos „Apple“ žada prekybą šiuo telefonu vykdyti daugiau kaip 100 šalių.

Vartotojai galės rinktis keturių spalvų – auksinės, sidabrinės, rausvojo aukso ir kosminės pilkos – 16 arba 64 gigabaitų modelius, kurie atitinkamai kainuos 399 ir 499 JAV dol.

f1458581604

Palyginti trys galimi telefono „iPhone SE“ dizainai

Dizaineris Martinas Hajekas sukūrė trijų galimų išmaniojo telefono „iPhone SE“ dizainų modelius, remdamasis iki šiol pasklidusiais gandais, kaip gali atrodyti naujasis „Apple“ išmanusis telefonas.

Per pastaruosius kelis mėnesius sklido gandai, kad atnaujintas 4 colių įstrižainės ekraną turintis „iPhone“ bus panašus į „iPhone 5s“, kiti skelbė, kad telefonas bus sumažinta „iPhone 6“ kopija. Buvo manančių, kad „iPhone SE“ gali būti tarpinis variantas.

„Nusprendžiau sumodeliuoti ir perteikti tris pagrindinius naujo, mažesniojo „iPhone“ dizaino pretendentus“, – teigia M. Hajekas.

Telefonas „iPhone SE“ greičiausiai bus pristatytas jau kovo 21 dieną.

Kviečiame pasižiūrėti galimus šio telefono dizainus.

Naujas 4 colių įstrižainės ekraną turintis „iPhone“ – su 12 megapikselių kamera?

Žymus ir tiksliai „Apple“ planus atspėjantis tyrimų bendrovės „KGI Securities“ analitikas Ming-Chi Kuo paviešino atliktą tyrimą, kuriuo teigia, kad sekančios kartos „Apple“ išmanusis telefonas su 4 colių įstrižainės ekranu pasižymės 12 megapikselių galine kamera.

Analitikas taip pat teigia, kad kitos taip vadinamo „iPhone SE“ (arba „iPhone 5se“) specifikacijos bus panašios į „iPhone 6“, įskaitant „A9“ procesorių ir „NFC“ technologijos palaikymą paslaugos „Apple Pay“ veikimui.

Tikimasi, kad šio „iPhone“ dizainas bus panašus į „iPhone 5s“, tačiau ekrano kraštinės bus užapvalintos, visai kaip „iPhone 6“ ir naujesniuose modeliuose. Be to, vartotojai galės rinktis 16 arba 64 gigabaitų vidinę atmintį, o jo baterija bus šiek tiek didesnės talpos nei „iPhone 5s“.

Visgi, geromis specifikacijomis pasižymėsiantis sekantis „iPhone“ neturės „3D Touch“ palaikymo, kuriuo gali pasigirti „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s Plus“ naudotojai.

„iPhone SE“ turėtų pasirodyti jau kovo 15 dienos pristatymo metu, o jo kaina, anot Ming-Chi Kuo, sieks 400-500 eurų. Tačiau naujo modelio pasirodymas turėtų pradžiuginti norinčius įsigyti „iPhone“ pigiau, nes planuojamas „iPhone 5s“ atpiginimas.

„Apple“ gali tęsti „iPhone 5S“ prekybą, atnaujinusi vidinius komponentus

Pastaruoju metu sklando nemažai gandų apie tai, kad „Apple“ dirba ties nauju telefono „iPhone“ su 4 colių įstrižainės ekranu projektu. Naujausias pranešimas skelbia, kad šis telefonas iš tiesų gali būti tas pats „iPhone 5S“, tik su atnaujintais vidiniais komponentais.

Įdomiausia yra tai, kad, anot gandų, jau yra pasiruošta tokio modelio gamybai ir prekyba gali prasidėti bet kada nuo dabar.

Tinklaraštis „Macotakara“ spėja, kad perkurtas „iPhone 5S“ pasižymės sau įprastu dizainu, tačiau veiks su spartesniu „A8“ procesoriumi, palaikys 802.11ac „Wi-Fi“ ir „Bluetooth 4.1“ ryšių standartus, pagerinta priekine „FaceTime“ kamera.

Tiesa, tikslias su „Apple“ susijusias prognozes viešinantis „KGI Securities“ analitikas Ming-Chi Kuo mano, kad JAV technologijų kompanija vietoje „A8“ procesoriaus pasirinks kur kas spartesnį „A9“ procesorių.

Gandai: „Apple“ išleis atnaujintą „iPhone“ su 4 colių įstrižainės ekranu

Kompanija „Apple“ jau 2016 metų pradžioje gali išleisti naują išmaniojo telefono „iPhone“ modelį su 4 colių įstrižainės ekranu, teigia „KGI Securities“ analitikas Ming-Chi Kuo.

Analitikas, kurio prognozės dažnai būna labai tikslios, mano, kad šis išmanusis telefonas bus sukurtas „iPhone 5S“ pagrindu ir pasižymės „A9“ procesoriumi – tokiu pat, kokį turi „iPhone 6S“. To priežastis – sklandesnis veikimas su ateityje pasirodysiančiomis „iOS“ versijomis.

Ming-Chi Kuo teigia, kad naujasis „iPhone“ neturės „3D Touch“ technologijos palaikymo, kuri leidžia nustatyti, kaip stipriai vartotojas spaudžia ekraną, o per 2016-us metus „Apple“ turėtų parduoti tarp 20-30 mln. šių modelių.

Spėjama, kad pagrindine atnaujinto, 4 colių ekraną turinčio telefono gamintoja turėtų būti „Foxconn“, o procesorius įrenginiui tiektų „TSMC“.

„iDeal“ siūlo įsigyti telefoną „iPhone 5S“ už dar mažesnę kainą

Įgaliotas „Apple“ produktų pardavėjas „iDeal“ penktadienį paskelbė naują išmaniojo telefono „iPhone 5S“ kainą. Dabar 16 gigabaitų vidinę atmintį turintis modelis kainuos 459 eurus.

Prieš tai tokios talpos modelis kainavo 60 eurų brangiau – 519 eurų. Akcinė kaina galioja visų spalvų 16GB modeliams.

„iPhone 5S“ buvo pristatytas 2013 metų rugsėjo mėnesį. Telefonas pasižymi 64 bitų architektūros, 1,3 gigaherco spartos „A7“ procesoriumi, 1 gigabaito operatyviąja RAM atmintimi bei 8 megapikselių kamera.

„iDeal“ salonai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.