„Apple“ suklydo: „iOS“ vartotojo gide paviešino dar neišleistų „iPad“ nuotraukas

„Apple“ suklydo: „iOS“ vartotojo gide paviešino dar neišleistų „iPad“ nuotraukas

„Apple“ netyčia paviešino sekančios kartos planšetinių kompiuterių „iPad Air“ ir „iPad mini“ nuotraukas oficialiame „iPad“ vartotojo gide.

Be vartotojo gide matomų dar neišleistų „iPad“ modelių nuotraukų, „Apple“ taip pat atskleidė, kad antros kartos „iPad Air“ palaikys fotografavimo serijomis režimą (angl. – burst mode), kuris iki šiol buvo prieinamas tik „iPhone 5S“ ir „iPhone 6“ bei „iPhone 6 Plus“ vartotojams.

Tikimasi, kad „Apple“ naujuosius „iPad“ pristatys jau ketvirtadienio vakarą, 20 val. (Lietuvos laiku) specialaus renginio žiniasklaidai metu.

Norėdami sužinoti karščiausias naujienas iš „Apple“ pristatymo, sekite iTouch.lt „Facebook“ ar „Twitter“ tinkluose.

„Apple“ suklydo: „iOS“ vartotojo gide paviešino dar neišleistų „iPad“ nuotraukas

Sekančios kartos „iPad“ prekyboje gali pasirodyti jau spalio 24-ąją

„iPad Air 2“ prototipas

„Apple“ planuoja pradėti sekančios kartos planšetinių kompiuterių „iPad“ prekybą jau spalio 24-ąją, iškart po jų pristatymo per specialų renginį spalio 16-ą dieną, skelbia „MacRumors“.

Anot portalo šaltinių, „Apple“ jau pradėjo vykdyti naujų planšečių siuntas į JAV, todėl manoma, kad oficiali prekybos pradžia numatoma spalio 24 dieną, teigia vienas šaltinis, anksčiau pateikęs tikslią informaciją apie „Apple“ ketinimus.

Praėjusiais metais „Apple“ prekybą „iPad Air“ pradėjo lapkričio 1 dieną – praėjus 10 dienų po pristatymo. Šiais metais, prognozuojama, antros kartos „iPad Air“ pasižymės „A8X“ procesoriumi, pirštų nuskaitymo sensoriumi „Touch ID“, 2 gigabaitų operatyviąja RAM atmintimi bei kitais patobulinimais.

Spalio 16-osios dienos renginio metu taip pat tikimasi išvysti atnaujintus kompiuterius „iMac“ bei oficialų operacinės sistemos „OS X Yosemite“ startą.

Nutekintos tariamai „iPad Air 2“ specifikacijos

Planšetinis kompiuteris „iPad Air“

Internete nutekinta nuotrauka skelbia, kad sekančios kartos „Apple“ planšetinis kompiuteris „iPad Air“ galimai turės „A8X“ procesorių bei 2 gigabaitus darbinės RAM atminties.

Manoma, kad nuotraukoje (pateikta žemiau) matoma originali „iPad Air 2“ motininė plokštė, pagal ant kurios nurodytus skaičius galima suprasti, kad naujoji „Apple“ planšetė gali sulaukti ne tik RAM papildymo, bet ir dar naujesnio procesoriaus nei prieš mėnesį pristatyto „A8“, esančio telefone „iPhone 6“.

Tačiau kol kas nėra aišku, ar sekančios kartos „iPad Air“ pasižymės tokia pačia talpa kaip ir „iPhone 6“, kurį vartotojai gali rinktis su 16, 64 arba 128 gigabaitų talpos atmintimi.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad „Apple“ naująjį „iPad“ (ar kelis) turėtų pristatyti jau spalio 16 dieną.

Nutekintos tariamai „iPad Air 2“ specifikacijos

Konceptas: jei „iPad Air 2“ atrodytų kaip „iPhone 6“

„iPad Air“ konceptas

Dizaineris Martinas Hajekas paviešino naują konceptą, kuriuos siūlo įsivaizduoti, kaip turėtų atrodyti naujos kartos planšetinis kompiuteris „iPad Air“, jei „Apple“ nuspręstų jį sukurti panašų į telefoną „iPhone 6“.

Žinoma, kad didžiausi „iPhone 6“ išskirtinumai – virš korpuso išlindusi kamera bei plastikinės juostelės, juosiančios viršutinę ir apatinę galinę korpuso dalį.

Būtent šios naujovės ir tapo didžiausiu dizainerio iššūkiu – pritaikyti jas ne kam kitam, o „iPad“.

Kviečiame pasižiūrėti koncepto nuotraukas.

Gandai: antros kartos „iPad Air“ pasižymės 2 gigabaitų darbine atmintimi

Timas Cookas ir planšetinis kompiuteris „iPad Air“

„Apple“ sekančios, antrosios kartos planšetinis kompiuteris „iPad Air“ gali pasižymėti ne 1 gigabaito kaip dabartiniame modelyje, o 2 gigabaitų darbine (RAM) atmintimi, skelbia taivaniečių naujienų portalas TechNews.tw.

Kaip praneša portalas, darbinės atminties padidinimas numatomas tik „iPad Air“ modeliui, o sekančios kartos „iPad mini“ ir toliau turės 1 gigabaitą darbinės atminties.

Jau ilgą laiką „Apple“ planšečių vartotojai laukia šios specifikacijos atnaujinimo, nes 1 gigabaito darbinę atmintį „iPad“ modelyje kompanija pirmą kartą pristatė išleisdama dar trečio kartos „iPad“. Tas pats RAM kiekis išliko ketvirtoje ir penktoje planšetės versijoje.

Manoma, kad darbinės atminties padidinimas „Apple“ reikalingas dėl numatomos kelių aplikacijų veikimo viename lange funkcijos, kuri pareikalaus daugiau įrenginio resursų.

Kol kas nėra aišku, kada pasirodys atnaujinti „iPad“, tačiau spėjama, jog tai gali būti šių metų spalio mėnesis.

Naujausias „iPad mini“ prototipas – su „Touch ID“ pirštų antspaudų sensoriumi

Tinklalapis apple.club.tw pasidalino nuotraukomis, kaip gali atrodyti sekančios kartos išmanusis telefonas „iPhone“ bei planšetiniai kompiuteriai „iPad mini“ ir „iPad Air“.

Pastaruoju metu internete buvo nutekinta daug tariamai tikrų naujausių „iPhone“ ir „iPad“ versijų nuotraukų. Pastarasis įrenginys, manoma, tikrai turės pirštų antspaudų nuskaitymo sensorių „Touch ID“.

Būtent ši funkcija, pristatyta praėjusį rudenį kartu su „iPhone 5S“ gali pasiekti ir „mažąją“ planšetę. Tinklalapio nutekintose nuotraukose matyti, kad „iPad mini“ pagrindinis „namų“ mygtukas yra ne toks, kaip įprasta, o panašus į esantį „iPhone 5S“ mygtuką-sensorių.

Tai, kad „Apple“ gali šią funkciją pristatyti jau šiais metais pasirodysiančiose naujausiose savo planšečių versijoje, grindžia ir faktas, jog mobilioji operacinė sistema „iOS 8“ sensoriaus „Touch ID“ informaciją leis panaudoti ir programėlių kūrėjams.

Tai reiškia, kad tokią „Touch ID“ plėtrą padidintų ir šio sensoriaus buvimas visuose naujausiuose „iOS“ įrenginiuose, ko „Apple“ tikrai nepraleistų.

 

Gandai: sekančios kartos „iPad Air“ pasižymės nauju procesoriumi ir 8 megapikselių kamera

ipad-air-10-nePlanšetinis kompiuteris „iPad Air“w-things

Jau šį mėnesį gali būti pradėta gamyba ekranų, skirtų naujos kartos planšetiniam kompiuteriui „iPad Air“, rašo korėjiečių portalas „ETNews“. Pažymima, kad be ekranų šį mėnesį turėtų būti pradėti gaminti ir kiti planšetės komponentai, pavyzdžiui, kameros modulis. 

Antros kartos „iPad Air“, teigiama, pasižymės tokiu pačiu plonu dizainu kaip ir pirmtakas, turės įprastą 9,7 colio įstrižainės aukštos raiškos „Retina“ ekraną, kurio rezoliucija sieks 2048 x 1536. Kiek anksčiau buvo skelbta, kad jau šį mėnesį ekranų gamybą pradės LG, o kitą – „Samsung“ ir „Sharp“.

Nors sekančio „iPad Air“ dizainas gali nesulaukti jokių pakeitimų, planšetė turėtų pasižymėti nemažai techninių naujovių. Tarp tokių – 8 megapikselių galinė kamera, naujos kartos A8 procesorius bei pirštų antspaudų sensorius „Touch ID“.

Kol kas nėra aišku, kada tiksliai „Apple“ galėtų pristatyti atnaujintą „iPad Air“. Spėjama, jog tai greičiausiai bus rugsėjo arba spalio mėnesiai, remiantis ankstesnių „iPad“ pristatymų ciklu.