Dar šiemet išvysime tris „iOS 8“ atnaujinimus

Ne vienas, ne du, bet net trys atnaujinimai dar šiemet laukia mobiliosios operacinės sistemos „iOS 8“, rašo 9to5Mac.com. O tai reiškia, kad jos kūrėja „Apple“ spartina sistemos kūrimo tempą.

Anot portalo, dar iki 2015-ųjų metų išvysime „iOS 8.1“, „iOS 8.2“ ir „iOS 8.3“ atnaujinimus. Jie pastebėti remiantis „Google Analytics“ duomenimis.

Tai būtų nauja „Apple“ taikoma praktika, kuri iki šiol rudenį išleisdavusi pagrindinę „iOS“ versiją iki kitų metų vartotojams nepateikdavo jokių stambių atnaujinimų.

Palyginimui, „iOS 7“ praėjusiais metais buvo pristatyta taip pat rugsėjo mėnesį, tačiau atnaujinimo 7.1 sulaukė tik kitų metų kovo mėnesį.

Pastebėta, kad „iOS 7.1.1“ pagerina įrenginio baterijos veikimą

„iPhone 5S“ baterijos indikatorius

Šią savaitę išleistas mobiliosios operacinės sistemos „iOS“ atnaujinimas „iOS 7.1.1“ gerokai prailgina įrenginio baterijos veikimo laiką, rašo „ZDNet“.

Tai pastebėjo žurnalistas Adrianas Kingsley’is-Hughesas, kuris seka įrenginio baterijos būklę po kiekvieno „iOS“ atnaujinimo išleidimo. Anot jo, po 6 valandų naudojimosi „iOS 7.1“ versija, jo išmaniojo telefono „iPhone“ baterijos indikatorius rodydavo 48 procentus likusios baterijos energijos.

Tačiau, regis, „Apple“ šią problemą išsprendė išleisdama „iOS 7.1.1“ versiją.

Įdiegus ją į „iPhone“, po 6 valandų naudojimosi telefonu baterijos indikatorius rodė 76 procentus – ketvirtadaliu daugiau nei su „iOS 7.1“.

iTouch.lt nusprendė taip pat išbandyti, kiek ilgiau „iOS 7.1.1“ leidžia naudotis įrenginiu. Po beveik dviejų dienų testo paaiškėjo, kad aktyviai naudojantis „iPhone“ jo baterija laiko apie 42-43 valandas, t.y. beveik dvi paras. Deja, „iOS 7.1“ tokiu pat naudojimosi aktyvumu „ištempdavo“ apie vieną parą.

Ar pastebėjote pagerėjusį baterijos veikimo laiką su „iOS 7.1.1“?

„iOS 7.1.1“ pagerino „iPhone“ baterijos veikimo laiką
„iOS 7.1.1“ pagerino „iPhone“ baterijos veikimo laiką

„Apple“ ketina išleisti „iOS 7.1.1“ atnaujinimą

Išmanusis telefonas „iPhone 5S“ su operacine sistema „iOS 7“

„Apple“ ruošiasi išleisti naują mobiliosios operacinės sistemos „iOS“ versiją „iOS 7.1.1“, praneša tinklaraštis 9to5Mac.com.

Atnaujinimas, kaip teigiama, būtų skirtas ištaisyti „iOS 7.1“ pastebėtas klaidas.

Tinklaraštis tokį „Apple“ žingsnį grindžia savo lankytojų statistika. Anot jos, balandžio pradžioje matomas didžiulis „iOS 7.1.1“ vartotojų suaktyvėjimas, kurie greičiausiai yra pačios „Apple“ darbuotojai.

„iOS 8“ tikimasi išvysti jau birželio 2-4 dienomis vyksiančios konferencijos WWDC 2014 metu.

„iOS 7.1“ vartotojai susiduria su interneto prieigos taško kūrimo problemomis

„iPhone“

Vos prieš kelias savaites pristatyta mobiliosios operacinės sistemos „iOS“ naujausia versija „iOS 7.1“, regis, vartotojams sukelia nemažai problemų su asmeninio interneto prieigos taško (ang. – Personal Hotspot) kūrimu, rašo „iClarified“.

Apie tai byloja vis didėjantis nusiskundimų skaičius oficialiame „Apple“ produktų palaikymo internetiniame forume.

Vartotojai teigia susiduriantys su „Personal Hotspot“ nustatymų išsaugojimu visuose išmaniuosiuose telefonuose „iPhone“, įskaitant „iPhone 5“ ir „iPhone 5S“.

Ar susidūrėte su „Personal Hotspot“ kūrimo problema?

„iOS 7.1“ ir baterijos testas: diagrama

Išmanusis telefonas „iPhone“

Praėjusį pirmadienį kompanija „Apple“ pristatė naują mobiliosios operacinės sistemos „iOS“ versiją „iOS 7.1“. Naujienų portalas „ArsTechnica“ nusprendė išsiaiškinti, kaip naujas atnaujinimas veikia skirtingų „iOS“ įrenginių baterijų darbą.

Siekiant išsiaiškinti baterijos veikimo trukmę, įrenginiai buvo testuojami pasitelkus naršymą internete ir „Wi-Fi“ ryšį. Naujausioji „iOS 7.1“ versija buvo lyginama su savo pirmtake „iOS 7.0.6“.

Testas atskleidė, jog pirmosios kartos „iPad mini“ su „iOS 7.1“ veikia trumpiausiai – 520 minutes. Tai – 10 procentų trumpesnis laikas už veikimą su „iOS 7.0.6“.

Naujausioji versija ilgiau už „iOS 7.0.6“ veikė tik su muzikos grotuvu „iPod touch“.

Pasidalinkite komentaruose savo įspūdžiais apie „iOS 7.1“ ir baterijos veikimą.

„iOS 7.1“ ir baterijos testas: diagrama

Oficialiai išleistas „iOS 7.1“ atnaujinimas

„iOS 7.1“ atnaujinimas

Pirmadienį kompanija „Apple“ išleido mobiliosios operacinės sistemos „iOS“ atnaujinimą „iOS 7.1“. Naujoji versija pasižymi iš dalies atnaujintu dizainu ir gausybe programinių pataisymų bei naujovių, tarp kurių – ir „CarPlay“ palaikymas.

„iOS 7.1“ naujovės:

  • „CarPlay“ funkcijos palaikymas, kuri leidžia automobilyje intuityviai naudotis „iOS“ įrenginiu: skambinti, rašyti tekstines žinutes balso komandomis ir kt.;
  • patobulintas virtualaus asistento „Siri“ veikimas;
  • internetinės radijos „iTunes Radio“ patobulinimai: radijo stočių kūrimas pagal mėgstamas dainas, prenumeratos pirkimas iš „iOS“ įrenginio (kol kas ne Lietuvos gyventojams);
  • galimybė peržiūrėti mėnesio įvykius, nacionalinių švenčių rodymas;
  • pritaikymo neįgaliesiems atnaujinimai;
  • automatinis „HDR“ funkcijos įjungimas kameros aplikacijoje;
  • tikslesnis „Touch ID“ piršto antspaudų atpažinimas
  • greitesnis „iOS“ veikimas telefonuose „iPhone 4“;
  • programinių sistemos klaidų ištaisymas;
  • kiti atnaujinimai.

„iOS 7.1“ atnaujinimo dydis – 214 megabaitai. Norėdami atsisiųsti šį atnaujinimą, įrenginio nustatymuose pasirinkite General, po to – Software Update ir spauskite Download and Install. Arba prijunkite įrenginį prie kompiuterio ir įdiekite atnaujinimą programos „iTunes“ pagalba.

„iOS 7.1“ pasirodys jau artimiausiu metu

Mobilioji operacinė sistema „iOS 7“

Mobiliosios operacinės sistemos „iOS“ versija „iOS 7.1“ gali pasirodyti jau visai netrukus. Pranešama, kad naujausia versija vartotojams turėtų būti prieinama dar iki kitą savaitę prasidėsiančio muzikos festivalio „iTunes Festival“.

Tokį gandą paskleidė tinklaraštininkas Johnas Gruberis, teigiantis, kad kasmetiniam muzikos festivaliui skirta aplikacija, anot jo šaltinių, veiks tik su „iOS 7.1“. Todėl ši versija turi būti išleista dar iki festivalio pradžios.

Tokį „Apple“ planą paaiškina tai, jog festivaliui skirta aplikacija dar nėra išleista. Todėl visai tikėtina, kad yra laukiama „iOS 7.1“ pasirodymo.

„iOS 7.1“ yra testuojama nuo praėjusių metų lapkričio vidurio. Nuo tada iki dabar jau yra išleistos penkios skirtingos, tik autorizuotiems „Apple“ programuotojams prieinamos versijos.

Naujausioji „iOS“ versija pasižymės daugybe smulkių atnaujinimų ir programinės įrangos pataisymų. Manoma, kad „iOS 7.1“ gali turėti ir sąsajos su automobiliu funkciją „CarPlay“.