Speciali „iPhone“ ekrano apsauga suteiks „Samsung“ telefonams būdingą mygtuką

„Halo Back“

Rinkoje pasirodžius didesnius ekranus turintiems išmaniesiems telefonams „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“, nemažai daliai vartotojų tapo sunku viena ranka produktyviai valdyti naujausią „Apple“ flagmaną. Šią problemą nutarta išspręsti su paprasta ekrano apsauga.

„Halo Back“ iš pirmo žvilgsnio yra niekuo neišsiskirianti grūdinto stiklo plokštelė, skirta apsaugoti „iPhone“ ekraną nuo smūgių ir įbrėžimų. Tačiau plokštelė pasižymi įdomia ir naudinga funkcija: spaudžiant kairį apatinį plokštelės kampą, suaktyvinama grįžimo į ankstesnį langą funkcija. Būtent panašioje vietoje dauguma „Samsung“ išmaniųjų telefonų pasižymi funkcijų mygtuku.

„Halo Back“

Pavyzdžiui, jei skaitote elektroninius laišką ir norite grįžti į jų sąrašą, tereikia paspausti juodą plotelį, esantį žemiau „iPhone“ ekrano, kairiajame kampe. Įprastai, be šios plokštelės, reikia spausti „atgal“ mygtuką, esantį nepatogiame viršutiniame kairiajame kampe, kurį sunku daugeliui pasiekti net ir pasinaudojus priartinimo funkcija, pristatyta kartu su „iPhone 6“.

Kol kas „Halo Back“ prekyboje dar nepasirodė, startuolis „KickStarter“ jau surinko daugiau kaip 4 kartus daugiau pinigų nei reikėjo projekto pradžiai. Numatoma gaminio išleidimo į rinką data – šių metų rugpjūtis.

Ypatingą ekrano apsaugą jau dabar galima užsisakyti išankstiniu užsakymu už 17 JAV dolerių. Ji yra galima „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ modeliams.

„Halo Back“