„iDeal“ savaitgalį švęs gimtadienį, skelbia daug nuolaidų

Įgaliotas „Apple“ produktų pardavėjas Lietuvoje „iDeal“ jau nuo šio penktadienio, t.y. nuo vasario 26 dienos, iki sekmadienio švęs savo gimtadienį. Ta proga skelbiamos akcijos visiems pagrindiniams „Apple“ produktams ir aksesuarams.

Vasario 26-28 dienomis visuose „iDeal“ salonuose bus taikoma 12 proc. nuolaida šiems produktams:

  • visiems planšetiniams kompiuteriams „iPad Air“, „iPad Air 2“, „iPad mini 2“ ir „iPad mini 4“;
  • visiems nešiojamiesiems kompiuteriams „MacBook“, „MacBook Air“ ir „MacBook Pro“;
  • visiems staliniams kompiuteriams „iMac“ ir „Mac mini“;
  • visiems televizijos priedėlio „Apple TV“ modeliams;
  • visiems muzikos grotuvams „iPod“;
  • visiems „Apple“ priedams ir aksesuarams;
  • visiems „Apple“ dėklams;
  • visoms „Beats“ ausinėms ir kolonėlėms;
  • visiems kitų gamintojų produktams.

Taip pat, bus taikoma 60 eurų nuolaida „iPhone 6s“ modeliams.

Skelbiama, kad akcijos nėra sumuojamos ir negalioja „iPad Pro“ ir „iPhone 6s Plus“ modeliams. Be to, akcijos nuolaidos galios tik parduotuvėse esančioms prekėms.

„iDeal“ parduotuves galite rasti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Penktadienį „iDeal“ salonas Kaune švenčia savo gimtadienį

„iDeal“ gimtadienis / ideal.lt nuotr.

Šį penktadienį, kovo 7 dieną specializuotos „Apple“ produktų parduotuvės „iDeal“ salonas, esantis prekybos ir pramogų centre „Akropolis“, Kaune, švenčia savo gimtadienį. Ta proga lankytojams siūlomos nuolaidos „iPad“ ir „Mac“ aksesuarams.

Gimtadienio dieną perkantieji bet kurį planšetinį kompiuterį „iPad“ gaus 100 litų nuolaidą aksesuarams, o perkantieji kompiuterį „Mac“ – 300 litų.

Platesnę informaciją apie „Apple“ produkcijos kainas galite rasti oficialioje „iDeal“ svetainėje.

„iDeal“ salono gimtadienio proga – nuolaidos aksesuarams ir „iPad Air“ konkursas

 

„iDeal“ gimtadienis

Penktadienį, vasario 7 dieną specializuota „Apple“ produkcijos parduotuvė „iDeal“, esanti prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“, Vilniuje, švenčia savo gimtadienį ir ta proga lankytojams siūlo nuolaidas „Mac“ ir „iPad“ aksesuarams.

Gimtadienio dieną perkantieji bet kurį „Mac“ kompiuterį gaus 300 litų, o perkantieji „iPad“ – 100 litų nuolaidą aksesuarams. Aksesuarams yra priskiriami visi parduotuvėje esantys produktai, išskyrus „Mac“ ir „iPad“.

Be to, kiekvienas apsilankęs „Panoramoje“ esančiame „iDeal“ salone galės sudalyvauti konkurse ir laimėti planšetinį kompiuterį „iPad Air“. Kad dalyvauti, tereiks prie parduotuvės kasos esančiame „iPad“ suvesti savo kontaktus.

Gimtadienio nuolaidos taikomos visuose „iDeal“ salonuose visoje Lietuvoje.

Portalui iTouch.lt sukako ketveri metai!

Portalo iTouch.lt gimtadienis!

Gruodžio 24-ąją naujienų portalas iTouch.lt švenčia savo gimtadienį.

Būtent šią dieną prieš ketverius metus lietuviško interneto platybėse startavo naujas portalas, pateikiantis svarbiausias naujienas apie kompaniją „Apple“. Per tuos metus iTouch.lt sukaupė ištikimų skaitytojų būrį, dalyvavo keliuose dideliuose projektuose.

„Google“ duomenimis, per 2013-uosius metus iTouch.lt aplankė beveik 50 tūkst. realių lankytojų, o bendras apsilankymų skaičius siekė 110 tūkst. kartų. Net 60 procentų apsilankiusiųjų buvo esami portalo skaitytojai, likę 40 proc. – nauji.

Didžiausio lankomumo ir dėmesio iTouch.lt, žinoma, sulaukė naujų „Apple“ produktų pristatymo dienomis rugsėjo ir spalio mėnesiais bei vasarą vykusios programuotojų konferencijos „WWDC 2013“ metu.

Per šiuos metus iTouch.lt dalyvavo keliuose itin dideliuose projektuose. Pirmasis – tai balandžio 18-19 dienomis Vilniuje vykusi konferencija „LOGIN 2013“, kurios informaciniu partneriu buvo iTouch.lt. Antrasis – rugsėjį Lietuvos kino teatruose pasirodęs filmas „Jobs“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Holivudo žvaigždė Ashtonas Kutcheris. iTouch.lt buvo šio filmo informacinis partneris.

Be abejonės, portalo autoriai yra dėkingi didžiausiems Lietuvos portalams už pagalbą skleidžiant informaciją. Ypač daug prie šiandieninės iTouch.lt sėkmės prisidėjo Gediminas Gasiulis, kuriam tariame didžiulį AČIŪ!

Portalo autoriai žada nesustoti ir jubiliejiniais-penktaisiais metais įvykdyti kur kas daugiau numatytų darbų nei šiemet. Taip pat kviečiame prisidėti visus, kurie turi idėjų, nori rašyti ar kitaip prisidėti prie „Apple“ bendruomenės Lietuvoje kūrimo ir technologijų naujienų sklaidos.

Linkime Jums linksmų ir jaukių švenčių bei sėkmingų Naujųjų metų. Tikimės, kad ir ateinančiais metais liksite su mumis.