Populiariausia „Flickr“ metų kamera ir vėl tapo „iPhone“

Internetinė fotografijų platforma „Flickr“ pranešė, kad šiais metais daugiausiai nuotraukų ir vėl buvo nufotografuota su „iPhone“. Tai paaiškėjo susumavus visas per šiuos metus į interneto svetainę įkeltas nuotraukas.

Anot statistikos, net 42 procentai per šiuos metus į „Flickr“ įkeltų nuotraukų buvo sukurtos su „iPhone“. Antroje ir trečioje vietoje liko skaitmeniniai fotoaparatai „Canon EOS“ ir „Nikon D“, kuriems atitinkamai priklauso 27 proc. ir 16 proc. nuotraukų.

Tarp su „iPhone“ kurtų ir įkeltų nuotraukų šiais metais populiariausias buvo „iPhone 6“ modelis. Jis buvo populiariausias ir tarp visų išmaniųjų telefonų. Antroje vietoje tarp jų – „iPhone 5S“, o trečioje – „Samsung Galaxy S5“. Toliau rikiuojasi „iPhone 6 Plus“ ir „iPhone 5“.

Flickr_popular_cameras001-780x466

Pamatykite, kaip keitėsi „iPhone“ kamerų kokybė

portraits-are-also-an-excellent-example-of-gauging-camera-improvements

Viena didžiausių išmaniojo telefono „iPhone 6S“ naujovių yra kamera. „Apple“ ją nuo pirmtako modelio pagerino padidindama pikselių skaičių nuo 8 milijonų iki 12 mln. ir pridėdama galimybę filmuoti 4K kokybės vaizdo įrašus.

Ta proga profesionali fotografė ir populiarios aplikacijos „Camera+“ viena iš kūrėjų Lisa Bettany nusprendė palyginti, kaip keitėsi „iPhone“ kamerų kokybė nuo pačio pirmojo modelio, išleisto 2007 metais, iki „iPhone 6S“.

Be abejonės, visi nuotraukų pavyzdžiai ir palyginimai aiškiai rodo, kad naujausias modelis visa galva lenkia savo pirmtakus. Daugelyje pavyzdinių nuotraukų yra matomas skirtumas net ir su praėjusių metų „iPhone 6“.

Visas palyginamas telefonų „iPhone“ nuotraukas galite peržiūrėti paspaudę čia.

for-more-iphone-photo-comparisons-but-sure-to-check-out-bettanys-blog-post

„iPhone 6S“ su 16 gigabaitų atmintimi gali išsaugoti 35 minutes 4K kokybės vaizdo įrašo

iPhone 6S

Naujasis „Apple“ išmanusis telefonas „iPhone 6S“ gali filmuoti 4K kokybės vaizdo įrašus, tačiau jei planuojate kurti tokios kokybės filmukus su šio telefono kamera, 16 gigabaitų talpos modelis nebūtų geriausias pasirinkimas.

Portalas BGR.com pasidalino technologijų apžvalgininko Marqueso Brownlee apžvalgos vaizdo įrašu, kuriuo atskleidžiama, kiek vidinės „iPhone 6S“ atminties užima atitinkamos kokybės vaizdo įrašas.

Štai apžvalgos rezultatai:

  • 720p HD, 30 kadrų per sekundę – minutės trukmės įrašas užima 60 megabaitų
  • 1080p HD, 30 kadrų per sekundę – minutės trukmės įrašas užima 130 megabaitų
  • 1080p HD, 60 kadrų per sekundę – minutės trukmės įrašas užima 200 megabaitų
  • 4K, 30 kadrų per sekundę – minutės trukmės įrašas užima 375 megabaitus

Tai reiškia, kad 16 gigabaitų talpos „iPhone 6S“ modelyje, iš kurių vartotojui yra suteikiama 13 gigabaitų, nes kita dalis atitenka operacinei sistemai, gali tilpti apytiksliai 34,4 minutės 4K kokybe nufilmuoto vaizdo įrašo. Žinoma, su sąlyga, kad telefone daugiau nėra jokių kitų failų.

Be to, svarbu paminėti ir tai, kad kita nauja „iPhone 6S“ kameros savybė yra funkcija „Live Photos“, kuria sukurtos nuotraukos užims dvigubai daugiau įrenginio vietos.

„Nufilmuota su „iPhone 6“: „Apple“ paviešino naujus vaizdo įrašus

„Nufilmuota su „iPhone 6“

Kompanija „Apple“ tęsia vaizdo įrašų, nufilmuotų su išmaniuoju telefonu „iPhone 6“, reklaminę kampaniją. Pirmadienį paviešinti dar keturi vaizdo įrašai.

Naujieji vaizdo įrašai yra nufilmuoti keturiose pasaulio šalyse: Okandijoje, Australijoje, JAV ir Norvegijoje. Juos demonstruojamos tokios „iPhone 6“ kameros funkcijos kaip sulėtintas bei pagreitintas filmavimai.

Pirmajame vaizdo įraše demonstruojami su „Time Lapse“ funkcija nufilmuoti debesys, o antrajame – ant žolės ropojantis vikšras. Trečiajame vaizdo įraše galima išvysti su „iPhone 6“ nufilmuotų skraidančių mašalų būrį, o paskutiniajame – besivažinėjančių riedlentininkų šešėlius, nufilmuotus su „Slow motion“ funkcija.

Kviečiame pasižiūrėti visus vaizdo įrašus.

https://youtu.be/R9vVgqmMke0

https://youtu.be/6dYxiii8hqI

https://youtu.be/R8mBpSBb1XY

https://youtu.be/67VZ-Dn-I9s

Teigiama, kad „iPhone 6“ pasižymės 10 megapikselių nuotraukomis, turės keičiamus lęšius

„Apple“ patentas

Naujos kartos išmanusis telefonas „iPhone 6“ gali turėti kur kas geresnę nei ankstesniuose modeliuose esančią kamerą, pasižymėsiančią 10 mln. taškų ir f/1.8 diafragma, skelbia kinų elektroninės prekybos milžinė „JD“.

Anksčiau buvo skelbta, kad naujos kartos „iPhone“ turės tokio pat megapikselių skaičiaus, kaip ir ankstesniuose modeliuose – 8, kamerą.

Teigiama, jog keičiamus fotografavimo lęšius gamins japonų korporacija „JSR“. Lęšiai leistų vartotojui nuotraukoms pritaikyti įvairius efektus ar netgi suteiktų galimybę pasinaudoti optiniu vaizdo priartinimu.

Nors sunku patikėti, kad „Apple“ telefone „iPhone 6“ galėtų pritaikyti keičiamus lęšius, kompanija jau yra pateikusi registravimui net kelis su šia technologija susijusius patentus.

Kamerų palyginimas: „Google Nexus 5“ prieš „iPhone 5S“ (fotogalerija)

„Google Nexus 5“ ir „iPhone 5S“

Kiekvienam išmaniojo telefono pirkėjui šiais laikais viena iš svarbiausių telefono savybių yra fotokamera. Nors dažnai įvairių flagmanų kamerų specifikacijos sutampa, jomis darytos nuotraukos būna skirtingos kokybės. Šįkart lyginame dviejų naujausių telefonų – „Google Nexus 5“ ir „iPhone 5S“ – kameromis darytas nuotraukas.

„Google Nexus 5“ pristatytas vos prieš savaitę. Naujausias „Google“ ir „LG“ išmanusis telefonas pasižymi 8 megapikselių sensoriaus kamera su f/2.4 diafragmos objektyvu. „iPhone 5S“ turi tokio paties sensoriaus kamerą, tačiau su skirtingos diafragmos objektyvu – f/2.2.

Kviečiame pasižiūrėti nuotraukų, darytų su abiem modeliais, galeriją. Savo nuomonę, kuris išmanusis fotografuoja geriau, išsakykite komentaruose.