Paskelbti 2015 metų „iPhone“ fotografijų apdovanojimų nugalėtojai

„iPhone“ fotografavimas

Kasmetiniuose „iPhone“ fotografijų apdovanojimuose išrinkti šių metų nugalėtojai. Jie buvo atrinkti iš tūkstančių nuotraukų, kurias pateikė „iPhone“ fotografai iš 120 pasaulio šalių.

„Šių metų nuotraukos buvo ypatingai įspūdingos savo intymumu, provokacijomis ir nuostabiais, gražiais vaizdais, – teigia apdovanojimų kūrėjas Kenanas Aktulunas. – Norėtume pasveikinti visus mūsų laimėtojus, kurie dar kart parodė, kad su „iPhone“ galima daryti stebinančias nuotraukas“.

Apdovanojimų nugalėtoju tapo Michalas Koralewskis ir jo nuotrauka iš Varšuvos turgaus, kurioje užfiksuotas lenkų akordeonistas, grojantis tradicines Lenkijos dainas.

Antroje vietoje – fotografo Davido Craiko kūrinys, kuriame įamžinti varnėnai, renkantys trupinius nuo vienos D. Britanijos kavinės staliuko.

Trečią vietą pelnė fotografės Yvonne Lu nuotrauka, kurioje įamžinta traukiniu į Niujorką keliaujanti porelė.

Kviečiame pasižiūrėti visas tris nuotraukas.

 

Profesionalus fotografas tolimai kelionei fotoaparatą iškeitė į „iPhone 5S“

Fotografavimas su „iPhone“

Tokiems leidiniams, kaip „National Geographic“, „NY Times“ bei „Washington Post“ fotografuojantis fotografas Austinas Mannas kokybišką ir profesionalų DSLR tipo fotoaparatą savo naujausioje kelionėje iškeitė ne į ką kitą, kaip į… išmanųjį telefoną „iPhone 5S“, skelbia tinklaraštis CultofMac.com.

Naujausioje savo kelionėje į Patagoniją – Pietų Amerikos pietuose esantį regioną, A.Mannas nutarė fotografuoti ne su profesionaliu ir brangiu DSLR tipo fotoaparatu, o su neseniai išleistu kompanijos „Apple“ išmaniuoju telefonu, kurio kameros privalumus ir trūkumus fotografas tikėjosi išaiškinti kopdamas į kalnus.

„Po savaitės „iPhone 5S“ testavimo Patagonijoje aš esu nustebęs, ką šis telefonas gali daryti“, – A.Mannas rašo savo tinklaraštyje, pridėdamas gausybę nuotraukų su „iPhone 5S“ užfiksuotomis akimirkomis Patagonijos kalnuose.

Kviečiame pasižiūrėti keletą A.Manno nuotraukų iš Patagonijos (fotografuota su „iPhone 5S“).