Naujame „iPhone“ gali nebelikti ausinių jungties

Kompanija „Apple“ planuoja pašalinti ausinių jungtį iš sekančios kartos išmaniojo telefono „iPhone“, vietoje to pasiūlysianti „viskas viename“ „Lightning“ jungtį, skelbia patikimas japonų tinklaraštis „Mac Otakara“.

Taip pat, „Apple“ gali atnaujinti ausines „EarPods“, kurios pasižymės „Lightning“ jungtimi bei išleisti skaitmeninį garso konverterį, skirtą standartine 3,5mm audio jungtimi pasižyminčioms ausinėms.

Žinoma, tam, kad ausines su įprasta garso jungtimi būtų galima klausyti per „Lightning“ jungtį, vartotojai turės įsigyti papildomą garso konverterį.

Kaip viena iš pagrindinių tokio galimo „Apple“ sprendimo priežasčių yra siekis suploninti taip vadinamo „iPhone 7“ korpusą, kurio storis dabartiniame „iPhone 6S“ modelyje siekia 7,1mm. Atsisakius įprastos ausinių jungties, naujasis „iPhone“ galėtų suplonėti mažiausiai 1mm.

Įdomu tai, kad „Phillips“ per pastaruosius 14 mėnesių yra išleidusi dvi „Fidelio“ ausines, pasižyminčias „Lightning“ jungtimi.

Ausinės „Earpods“ ateityje gali būti bevielės?

apple_earpods

Kompanija „Apple“ galimai užregistravo pavadinimą „AirPods“, kuris reikštų, kad JAV technologijų gigantė ateityje gali išleisti bevielę ausinių „EarPods“ versiją.

Tiesa, kol kas tai tik spėjimai, nes JAV šį prekės ženklą užregistravo niekam negirdėta, vos rugsėjo mėnesio pradžioje įsteigta įmonė.

Tačiau manoma, kad tai gali būti „Apple“ įregistruota įmonė, nes tai būtų jau ne pirmas kartas, kaip kompanija prisidengia naujomis įmonėmis registruojant jai reikalingus prekės ženklus ar patentus.

Ir nors „Apple“ po savo sparnu yra priglaudusi „Beats“, kurios produktų linijoje yra gausu bevieliu ausinių, kompanija gali siekti turėti bevieles ausines su jos prekiniu ženklu ir stiliumi.

Dalis interneto komentatorių spėlioja, kad „Apple“ ateityje netgi gali atsisakyti ausinių jungties ir taip priversti vartotojus naudotis bevieliais ryšiais, pavyzdžiui, „Bluetooth“.