Pamatykite gyvai: „iPhone“ išgyveno kritimą iš 40 pastato aukšto

Pastatai Dubajaus mieste

Kartais išmaniųjų telefonų „iPhone“ savininkams tenka išspausti ašarą, kai jų telefonas nukrenta ir skyla ekrano stiklas. Tačiau kai kuriems pasiseka net tada, kai jų „iPhone“ iškrenta iš 40-o pastato aukšto ir lieka sveikas.

Būtent taip nutiko vienam Dubajaus miesto gyventojui Catalinui Marinui. Profesionalia fotografija užsiimančiam vyrui teko galimybė patekti ant 40 aukštų pastato, kurių Dubajuje itin gausu. Bet Marinas pamiršo vieną labai svarbų dalyką, būnant ant daugiaaukščio stogo. Tai – vėjas.

Filmuojant nuostabius peizažus nuo aukštos pastato pūstelėjo stiprokas vėjas, ir Marinui „iPhone“ tiesiog išsprūdo iš rankų tiesiai žemyn nuo pastato stogo. Visa tai įvyko tada, kuomet „iPhone“ buvo įjungtas filmavimo režimas.

Įdomiausia yra tai, kad net ir nukritęs telefonas iš tokio aukščio toliau funkcionavo ir leido pamatyti bei išsaugoti visą kritimo įrašą, kurį fotografas patalpino savo „Instagram“ paskyroje.

Ir nors C. Marinas nenurodo, kokį „iPhone“ modelį jis naudojo (o gal vis dar tebenaudoja), ši istorija parodo, jog išmanieji telefonai „iPhone“ ne veltui yra siejami su patvarumu ir ilgaamžiškumu.

Kviečiame pasižiūrėti kritimo vaizdo įrašą.

[youtube id=“RG3gffGh8hI“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]

Dubajuje gali būti atidaryta didžiausia pasaulyje „Apple“ parduotuvė

Dubajuje gali būti atidaryta didžiausia pasaulyje „Apple“ parduotuvė

„Apple“ Dubajaus mieste Jungtiniuose Arabų Emyratuose planuoja atidaryti didžiausią pasaulyje savo parduotuvę, skelbia „EDGAR“.

Kaip teigia šaltiniai, šalies darbo skelbimuose jau galima rasti pasiūlymų dirbti ateityje atsidarysiančioje „Apple“ parduotuvėje, tarp kurių – siūlymai užimti parduotuvės vadovų, vyresniųjų konsultantų, produktų žinovų, technikos specialistų ir kt. pareigas.

Manoma, kad parduotuvė įsikurs vietoje kino centro viename didžiausių Dubajaus prekybos centrų.

Kol kas nėra aišku, kada parduotuvė bus atidaryta, tačiau spėjama, kad tai gali būti jau ateinančių metų pirmame ketvirtyje. Pagal parduotuvės plotą tai būtų didžiausia „Apple“ parduotuvė pasaulyje.