Oficialu: Steve’ą Jobsą „Sony“ statomame filme vaidins „Betmeno“ žvaigždė Ch. Bale’as

Christianas Bale'as ir Steve'as Jobsas

Scenarijų autorius Aaronas Sorkinas patvirtino, kad jo kuriamame ir „Sony“ statomame filme apie „Apple“ įkūrėją Steve’ą Jobsą pagrindinį vaidmenį atliks žinomas Holivudo aktorius Christianas Bale’as.

Tai scenarijaus autorius patvirtino pokalbio su „Bloomberg“ žurnaliste metu. Anot jo, atlikti Steve’o Jobso vaidmeniui CH. Bale’as pasirinktas be jokių atrankų, nes ši rolė yra nepaprastai sudėtinga.

„Jis (Ch. Bale’as – red. past.) turės pasakyti daugiau žodžių nei kiti žmonės trijuose filmuose kartu sudėjus. Bet jis sudoros“, – teigia A. Sorkinas.

Jau anksčiau buvo skelbta, jog filmą režisuos britų režisierius Danny Boyle’as. Aktorius Ch. Bale’as  yra vaidinęs tokiuose filmuose kaip „Žiaurūs laikai“, „Kovotojas“, „Betmeno“ serija ir kt.

[youtube id=“7Dg_2UJDrTQ“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]

„Sony“ statomame filme Steve’o Jobso vaidmuo gali atitekti Christianui Bale’ui

Christianas Bale'as ir Steve'as Jobsas

Režisierius Davidas Fincheris, kuris yra arti susitarimo su „Sony“ dėl filmo apie „Apple“ įkūrėją Steve’ą Jobsą kūrimo, tikisi, kad pagrindinis vaidmuo atiteks Holivudo žvaigždei Christianui Bale’ui, skelbia „TheWrap“.

Nors oficialiai nėra paskelbta, kad D.Fincheris režisuos filmą, teigiama, kad jis bus paskirtas pagrindiniu filmo režisieriumi, jei pagrindinį vaidmenį gaus būtent Ch.Bale’as. Pastarasis nėra įvardinamas kaip vienintelis kandidatas „Apple“ įkūrėjo rolei, tačiau daug kas kalba apie nenuginčijamus jo panašumus su S.Jobsu.

D.Fincheriui jau yra tekę režisuoti filmą apie technologijų kompaniją. Dar 2010-aisiais jis statė filmą apie socialinį tinklalapį „Facebook“, pavadinimu „The Social Network“. Filmas buvo apdovanotas gausybe apdovanojimų.

iTouch.lt jau rašė, jog „Sony“ jau turi šio filmo scenarijų, kurį parašė Oskaro laureatas Aaronas Sorkinas.

Filmo pasirodymo data kol kas nėra aiški.