„Back to School“: „Apple“ su kiekvienu „Mac“ dovanos „Beats Solo2“ ausines

„Beats“

Kompanija „Apple“ atskleidė, kad kasmetinės „Back to School“ akcijos metu pirkėjai su kiekvienu naujais įsigytu kompiuteriu „Mac“ nemokamai gaus „Beats Solo2“ ausines.

Kaip skelbia JAV technologijų milžinė, akcijos pradžia yra liepos 23 diena, o ji baigsis rugsėjo 18 dieną.

Teigiama, kad vartotojai ausines gaus nemokamai su kiekvienu „iMac“, „MacBook“, „MacBook Pro“, „MacBook Air“ ir „Mac Pro“ kompiuteriu, o už papildomus 100 JAV dol. galės džiaugtis bevieliu ausinių modeliu.

Žinoma, kol kas šios akcijos sąlygos galioja tik JAV pirkėjams, tačiau visai galimas variantas, kad panašios sąlygos bus taikomos ir pas „Apple“ įgaliotus pardavėjus Lietuvoje „iDeal“. Tiesa, pastarieji apie akciją kol kas jokių žinių neskelbia.

Atnaujintos „Beats Solo 2“ ausinės pasipuošė „iPhone“ spalvomis

„Beats Solo 2“

Nors pastarosiomis savaitėmis visi kalba apie išmanųjį laikrodį „Apple Watch“ ir nešiojamąjį kompiuterį „MacBook“, „Apple“ patyliukais atnaujino bevielių ausinių „Beats Solo 2“ liniją, pridėdama sidabrinės, auksinės ir pilkos spalvos modelius.

Būtent iš tokių spalvų galima rinktis apsisprendus įsigyti išmanųjį telefoną „iPhone“. Be to, naujos spalvos, manoma, labiau derės prie naujai išleistų „Apple Watch“ ir „MacBook“, kurių korpusų spalvos bus identiškos arba labai panašios.

Bevielės „Beats Solo 2“ ausinės pasižymi „Bluetooth“ ryšio palaikymu, o atsižvelgiant į tai, kad „Apple Watch“ neturės jokios fizinės jungties, šis atnaujinimas greičiausiai yra orientuotas į būsimus laikrodžio vartotojus. Žinoma, bevielės „Beats Solo 2“ ausinės turi galimybę būti pajungtos ir laidu prie bet kokio įprastą garso jungtį turinčio įrenginio.

Be naujų spalvų, vartotojai taip pat galės rinktis iš raudonos, mėlynos, juodos ir baltos spalvos modelių. Europinė „Beats Solo 2“ kaina – 299,95 euro.

„Beats Solo 2“