„iPhone SE“ pasižymi ilgiau veikiančia baterija už „iPhone 6s“ ir „Samsung Galaxy S7“

Viena iš pagrindinių sėkmingų išmaniojo telefono „iPhone SE“ pardavimų priežasčių gali būti ilgai veikianti įrenginio baterija. Tai patvirtina pirmieji testai, kuriuose „biudžetinis“ „Apple“ telefonas atsilaiko kur kas geriau už brangiuosius.

Naršymo po internetines svetaines metu su nustatytu identišku ekrano ryškumu „iPhone SE“ baterija išlaikė 10 valandų ištiso naršymo – 2 valandomis ilgiau už „iPhone 6s“. Toks pat skirtumas buvo lyginant ir su „iPhone 5s“, nepaisant to, kad šis „iPhone SE“ pirmtakas turi tokio pat dydžio ir rezoliucijos ekraną.

„The Wall Street“ atliko tyrimo metu paaiškėjo, kad „iPhone SE“ tokiomis pačiomis sąlygomis naujausią „Samsung“ flagmaną „Galaxy S7“ lenkia net trimis valandomis. Tiesa, šis „milžinas“ turi gerokai didesnį 5,1 colio ekraną.

Leidinys pažymi, kad „iPhone SE“ brangesnįjį „iPhone 6s“ baterijos veikimo trukmės atžvilgiu lenkia dėl mažesnio ekrano, menkesnio kontrasto ir „3D Touch“ savybės trūkumu.

iTouch.lt jau skelbė, kad „iDeal“ atskleidė naujų „iPhone SE“ kainas Lietuvoje. Pigiausias 16 gigabaitų talpos modelis kainuos 499, o 64GB – 599 eurus.

Išinstaliuokite „Facebook“ aplikaciją iš „iPhone“ – tai sutaupys iki 15 proc. baterijos

Socialinio tinklo „Facebook“ mobiliosios aplikacijos išinstaliavimas ir prisijungimas prie soc. tinklo per „Safari“ naršyklę gali sutaupyti iki 15 proc. telefono „iPhone“ baterijos energijos, skelbiama remiantis „The Guardian“ atliktu tyrimu.

Leidinys lygiai savaitę testavo „iPhone 6s Plus“ su išinstaliuota „Facebook“ aplikacija ir kiekvieną vakarą, 22:30 val., fiksuodavo baterijos rodmenis. Telefonas nuo įkroviklio būdavo atjungiamas rytais, 7:30 val., ir naudojamas visą dieną su įprastais prisijungimo prie „Facebook“ įpročiais per „Safari“ naršyklę.

Pažymima, kad kas vakarą telefone būdavo likę iki 15 proc. daugiau baterijos energijos, be to, įrenginyje buvo sutaupyta papildomi 500 megabaitai laisvos atminties, nes buvo ištrinta „Facebook“ aplikacija.

Šis testas, anot „The Guardian“ tyrimo, buvo atliktas į pagalbą pasitelkiant ir daugiau „iPhone“ ir „Facebook“ mobiliosios aplikacijos naudotojų. Visi, kurie savaitei atsisakė „Facebook“ aplikacijos, sulaukė tokių pat ar panašių rezultatų.

Socialinis tinklas „Facebook“ teigia tiriantis šį atvejį.

„iPhone“ skirtas „Mophie“ dėklas-baterija: apžvalga

Retas telefono „iPhone“ naudotojas garsiai gali pasigirti ilgai veikiančia įrenginio baterija, nors dažniausiai ši bėda aplanko visų išmaniųjų telefonų turėtojus. Kadangi įrenginiuose nėra daug reikšmingų parametrų, kurie galėtų gerokai prailginti baterijos veikimo laiką, daliai vartotojų vis dažniau tenka atsigręžti į išorines baterijas ar dėklus-baterijas.

Būtent pastarojo tipo bateriją neseniai gavome iš kompanijos „Mophie“, kuri dar šią savaitę buvo įsigyta už šimtamilijoninę sumą. „Mophie“ yra pagarsėjusi išorinių baterijų gamintoja, kurios gaminiai yra nepigūs, bet kokybiški. Todėl nutarėme apžvelgti gautą „juice pack air“ dėklą-bateriją, skirtą „iPhone 6“ ir „iPhone 6s“ modeliams.

Dizainas

Baterijas, skirtas telefonams „iPhone“, „Mophie“ gamina jau seniai, todėl šiuo metu galima įsigyti baterijas beveik visiems oficialioje prekyboje esantiems „Apple“ telefonams. JAV įsikūrusi kompanija leidžia įvairių spalvų, formų, stilių ir talpų baterijas, tačiau populiariausia baterija yra laikomas dėklo stiliaus „juice pack air“, kuris, be energijos saugojimo funkcijos, dar turi saugoti ir telefono korpusą.

Kaip ir daugelis tokio tipo dėklų-baterijų, „juice pack air“ telefoną pastorina dvigubai. / iTouch.lt nuotr.
Kaip ir daugelis tokio tipo dėklų-baterijų, „juice pack air“ telefoną pastorina dvigubai. / iTouch.lt nuotr.

„juice pack air“ baterija nėra pats storiausias, bet ir ne ploniausias dėklas. Rankoje dėklą laikyti malonu, nes jo korpusas yra užapvalintas, o medžiagą, iš kurios jis pagamintas, galima apibūdinti kaip plastiko ir kietos gumos mišinį. Todėl pasinaudojus dėklu kurį laiką dingsta nerimas, kad dėl jo dydžio gali iškristi iš rankų – jis tiesiog neslysta.

Tačiau, pradėjus naudotis tokiu dėklu-baterija, reikia priprasti. Nors „iPhone“ į šonus su dėklu prasiplečia ne itin daug, tačiau prie telefono nugarinės dalies prisideda nemažai, telefono storis su dėklu padidėja daugiau nei du kartus. O ką jau kalbėti apie svorį. Jo „sulčių“ pilna baterija prideda visus 100 gramų, todėl jei esate paliestas lietuviško mentaliteto ir jums telefonas turi būti su permatomu, itin plonu dėkliuku ar išvis be jo, tada į „Mophie“ baterijas net iš tolo nežiūrėkite.

Visi mygtukai, naudojantis „juice pack air“, yra slepiami po dėklo mygtukai, todėl smūgio atveju jį sugertų ne patys mygtukai ar telefono korpusas, o dėklas, kuris saugiai dengia viską, išskyrus, žinoma, ekraną. Jam saugumo entuziastai dar turėtų ieškoti plėvelės ar grūdinto stiklo, kadangi ekranas yra beveik tame pačiame lygyje kaip ir dėklo kraštinės.

Specialios angos mikrofonui ir garsiakalbiui puikiai atlieka savo darbą. / iTouch.lt nuotr.
Specialios angos mikrofonui ir garsiakalbiui puikiai atlieka savo darbą. / iTouch.lt nuotr.

Tiek mikrofonui, tiek garsiakalbiui yra sukurtos specialios angos, nes jas dėklas visiškai paslepia. Tiesą pasakius, šios angos veikia nuostabiai, nes mikrofonas gauna tik šiek tiek mažiau garso, o štai garsiakalbis garsą atiduoda ne į apačią, kaip įprastą, o į ekrano pusę. Todėl jei žiūrite „YouTube“ ar žaidžiate žaidimą ir jums svarbus garsas, su „juice pack air“ jis ateina kaip tik jūsų linkme. Tiesa, kaip ir daugelio kitų tokio tipo dėklų, trūkumas yra labai giliai užslėpta ausinių jungtis, kurią, deja, pasiekti gali ne visų ausinių kištukai, todėl tenka dažnai naudotis kartu su baterija atkeliaujančiu garso jungties ilgintuvu.

Funkcionalumas

Kalbant apie baterijas, visada svarbiausia yra jų nauda energijos prasme. „juice pack air“, pasak „Mophie“ prideda 100 procentų energijos, o tai reiškia, kad naudodami šį dėklą galite turėti dvigubai ilgiau veikiantį telefoną. Tiesa, praktika rodo kiek kitokius skaičius, kurie naudingi vartotojui. Naudojantis šiuo dėklu teko pastebėti, kad įkrovusi telefoną 100 proc., baterija savyje dar turi apie 10-15 proc. likusios energijos. Žinoma, dar įdomiau darosi sulyginus oficialią „iPhone“ baterijos talpą su „juice pack air“ baterijos talpa. Tai – atitinkamai 1715 ir 2750 miliampervalandės.

Dėklas-baterija įkraunamas per standartinę „micro-USB“ jungtį. / iTouch.lt nuotr.
Dėklas-baterija įkraunamas per standartinę „micro-USB“ jungtį. / iTouch.lt nuotr.

„Mophie“ baterijoje esančios energijos kiekį galima sužinoti pasinaudojus ant baterijos galinės dalies esančiu mygtuku. Jį paspaudus, suaktyvinami 4 lempučių indikatorius, kuris rodo baterijos

talpa 25 proc. etapais, t.y. jei dega 2 iš 4 lempučių, vadinasi „iPhone„ dar gali būti įkrautas apie 50 proc. Pati baterija yra įkraunama su kartu pridedamu „micro-USB“ kabeliu. Įkrovimas trunka apie 2-3 valandas, priklausomai nuo to, kokį adapterį naudojate įkrauti baterijai. Svarbu paminėti „Mophie“ sukurtą technologiją „Priority+“, kuri, prijungus baterijos įkrovimą, pirmiau įkrauna telefoną, o tik paskui dėklą-bateriją.

Priešingai nei praėjusių metų pabaigoje išleisti oficialūs „Apple“ dėklai-baterijos „Smart Battery Case“, „juice pack air“ neįkrauna „iPhone“ pastoviai. Tai reiškia, kad jūs galite kontroliuoti, kada „iPhone“ yra įkraunamas, o kada ne, taip sutaupant energijos metui, kada jos iš tikrųjų reikės.

Specialus mygtukas baterijos išjungimui ir įjungimui. / iTouch.lt nuotr.
Specialus mygtukas baterijos išjungimui ir įjungimui. / iTouch.lt nuotr.

Išvada

„juice pack air“ yra jei ne pats geriausias, tai vienas geriausių „iPhone“ dėklų-baterijų. Taip, jis nepigus, jis gerokai pastorina ir pasunkina telefoną. Tačiau šis dėklas-baterija yra kokybiškai pagamintas, veikia užtikrintai, gerai apsaugo telefoną ir yra patogus laikyti rankoje. Kas gali būti geriau? Na, nebent talpesnė pačio įrenginio baterija.

„juice pack air“ galite įsigyti „iDeal“ salonuose. Kaina – 99,95€. Taip pat galima įsigyti iš oficialios „Mophie“ svetainės.

Garsų „iPhone“ baterijų gamintoją „Mophie“ įsigijo už 100 mln. JAV dol.

Kompanija „Zagg“, gaminanti elektronikos įrenginių dėklus ir apsaugas, trečiadienį paskelbė priėjusi susitarimą dėl „iPhone“ dėklus-baterijas ir nešiojamas baterijas gaminančios bendrovės „mophie“ įsigijimo. 

Kaip teigiama oficialiame „Zagg“ įsigijimo pranešime, šis pirkimas sujungs du lygiaverčius rinkos lyderius bei leis mobilių aksesuarų sektoriuje sukurti įvairesnių produktų. Oficiali sandorio suma – 100 mln. JAV dol. ir papildomos išmokos per vienerių metų laikotarpį.

„Mophie“ yra žinoma kaip populiarių, tačiau ne itin pigių „iPhone“ dėklų-baterijų ir nešiojamų išorinių baterijų gamintoja, kuri šiuos aksesuarus kuria ir kitų gamintojų elektronikos prietaisams.

Jau šį penktadienį portale iTouch.lt galėsite skaityti „iPhone“ skirto „Mophie“ dėklo su integruota baterija apžvalgą.

„Apple“ išleido „iPhone 6s“ skirtą bateriją-dėklą

Kompanija „Apple“ antradienį netikėtai išleido išmaniajam telefonui „iPhone 6s“ skirtą bateriją-dėklą, pavadinimu „iPhone 6s Smart Battery Case“.

Naujasis „iPhone 6s“ aksesuaras jo naudotojams suteiks papildomas 25 valandas pokalbiams ir 18 valandų naršymui internete.

Baterijos-dėklo išorinė medžiaga yra labai panaši į tą, kuri naudojama „iPhone 6s“ skirtų silikoninių dėklų linijoje. Gana nesunku pastebėti, kad baterija yra įmontuota dėklo galinėje dalyje ir, priešingai nei kitų gamintojų dėkluose su baterija, baterija yra lengvai pastebima.

Pirkėjams yra leidžiama rinktis iš dviejų spalvų šių dėklų: tamsiai pilkos arba baltos. Teigiama, kad baterijos talpa bus atvaizduojama ant įrenginio užrakinimo ekrano ir pranešimų centre.

Kol kas nėra aišku, kada bus išleista tokio dėklo versija, skirta „iPhone 6s Plus“, tačiau jau dabar aišku, kad šis dėklas tinka ir „iPhone 6“ naudotojams.

„iPhone 6S“ baterijos talpa – mažesnė nei pirmtako?

Mėnesis iki „iPhone 6S“ išleidimo pasirodė gandų, kad naujojo modelio baterijos talpa gali būti šiek tiek mažesnė už pirmtako – „iPhone 6“. Vakar į dienos šviesą išvilkto „iPhone 6S“ ekrano reklaminiame vaizdo įraše matoma, kad naujasis modelis turi išties mažesnės talpos bateriją.

Vienoje vaizdo įrašo vietoje akylesni žiūrovai gali pastebėti ant „iPhone 6S“ baterijos esantį ženklinimą „1715 mAh“. Tai tik patvirtina iki tol sklidusius gandus, kad naujausiame modelyje baterijos talpa sieks 1715 miliampervalandes. Palyginimui, „iPhone 6“ baterijos talpa – 1810 mAh.

Gandai taip pat teigia, kad „iPhone 6S Plus“ baterijos talpa sieks 2750 mAh, o štai jo pirmtakas „iPhone 6 Plus“ šiuo metu talpina 2910 mAh. Ir nors oficiali „iPhone 6S Plus“ baterijos talpa dar nepatvirtinta, greičiausiai ji bus patvirtinta per ateinančias kelias savaites, kuomet bus atlikti pirmieji mėgėjiški telefono ardymai.

https://youtu.be/cSTEB8cdQwo

Mėgstate įkrauti „iPhone“ viešose vietose? Už tai galite būti nubaustas

„iPhone“ įkrovimas

Vienas Jungtinės Karalystės gyventojas buvo suimtas policijos už tai, kad traukinyje nusprendė įsikrauti savo išmaniojo telefono „iPhone“ bateriją.

Praėjusį penktadienį 45-erių metų menininkas Robinas Lee buvo pastebėtas policijos rėmėjo ir apkaltintas neteisėta elektros gavyba. Vos tik vyras pasiekė kelionės tikslą, jo jau laukė policijos pareigūnai.

Kaip teigia vyrą pastebėjęs policijos rėmėjas, traukiniuose esantys elektros lizdai yra skirti tik juos valančiam personalui.

Britų transporto policija (BTP) savo pranešime teigia, kad buvo iškviesti į vieną Londono traukinių stotį dėl agresyviai besielgiančio vyriškio, kuris buvo pastebėtas naudojantis traukinyje esančiu elektros lizdu.

Galiausiai, Robinas Lee buvo paleistas ir gavo tik įspėjimą už neteisėtą elektros naudojimą.