„Back to School“: „Apple“ su kiekvienu „Mac“ dovanos „Beats Solo2“ ausines

„Beats“

Kompanija „Apple“ atskleidė, kad kasmetinės „Back to School“ akcijos metu pirkėjai su kiekvienu naujais įsigytu kompiuteriu „Mac“ nemokamai gaus „Beats Solo2“ ausines.

Kaip skelbia JAV technologijų milžinė, akcijos pradžia yra liepos 23 diena, o ji baigsis rugsėjo 18 dieną.

Teigiama, kad vartotojai ausines gaus nemokamai su kiekvienu „iMac“, „MacBook“, „MacBook Pro“, „MacBook Air“ ir „Mac Pro“ kompiuteriu, o už papildomus 100 JAV dol. galės džiaugtis bevieliu ausinių modeliu.

Žinoma, kol kas šios akcijos sąlygos galioja tik JAV pirkėjams, tačiau visai galimas variantas, kad panašios sąlygos bus taikomos ir pas „Apple“ įgaliotus pardavėjus Lietuvoje „iDeal“. Tiesa, pastarieji apie akciją kol kas jokių žinių neskelbia.

„Back to School“ akcijos proga – nuolaidos „Mac“ ir „iPad“

„Back to School“ akcijos proga - nuolaidos „Mac“ ir „iPad“

Penktadienį Lietuvoje prasidėjo visame pasaulyje „Apple“ vykdoma „Back to School“ arba kitaip – grįžimo į mokyklą akcija, kurios metu studentams, mokytojams ir dėstytojams specializuotose „Apple“ produktų salonuose „iDeal“ taikomos nuolaidos kompiuteriams „Mac“ ir planšetiniams kompiuteriams „iPad“.

Pateikus galiojantį studento, mokytojo ar dėstytojo pažymėjimą kompiuteriui „Mac“ taikoma 12 procentų (iki 1300 litų) nuolaida, o planšetiniui kompiuteriui „iPad“ – 10 procentų (iki 270 litų) nuolaida.

10% nuolaida taikoma visiems 16, 32 ir 64 gigabaitų talpos „iPad Air“ ir „iPad Mini“ su Retina ekranu modeliams. 12% nuolaida taikoma visiems „MacBook Pro“, „MacBook Pro“ su Retina ekranu, „MacBook Air“ ir „iMac“ modeliams. Nuolaidos nesumuojamos.

Išsamias „Mac“ ir „iPad“ kainas rasite www.ideal.lt.

„Back to School“ akcijos proga - nuolaidos „Mac“ ir „iPad“