Sekantį „Apple Watch“ išvysime ne anksčiau kitų metų vidurio

„Apple Watch“

Išmanųjį laikrodį „Apple Watch“ anksčiausiai galime tikėtis išvysti 2016 metų vasarą, teigia „Cowen and Company“. Investicinė bendrovė, remdamasi informacija iš įrenginio surinkėjų, mano, kad antros kartos „Apple“ laikrodis pasižymės plonesniu korpusu ir sklandesniu veikimu.

Bendrovės duomenimis, „Apple“ iki metų galo turėtų būti pardavusi 18 milijonų laikrodžio vienetų, tačiau kitais metais pardavimai gali siekti mažiausiai 45 mln. vienetų ribą. Tiesa, kitų metų prognozės gali būti kiek pesimistiškos, nes „Apple“ taip dar ir nepateikė tikrų „Apple Watch“ pardavimo skaičių.

Teigiama, kad atnaujintas „Apple Watch“ turėtų pasirodyti kitų metų viduryje. Pirmos kartos „Apple“ laikrodis į prekybą buvo išleistas šių metų balandžio 24 dieną.

Ir nors gandų apie taip vadinamą „Apple Watch 2“ dar nespėta daug priskleisti, bene laukiamiausia laikrodžio naujove yra laikoma „FaceTime“ kamera.

Gandai: „Apple Watch 2“ – su „FaceTime“ kamera, savu „Wi-Fi“ ir tokia pat baterija?

„Apple Watch“

Vos tik išmaniajam laikrodžiui „Apple Watch“ pasiekus fizines „Apple“ parduotuves pasirodė naujų detalių apie naujos kartos „Apple“ dėvimą įrenginį.

Anot portalo 9to5Mac.com šaltinių, „Apple Watch 2“ gali pasižymėti korpuso viršutinėje dalyje įmontuota „FaceTime“ kamera, leisiančia vartotojams atlikti ir priimti „FaceTime“ skambučius tiesiog per laikrodį.

Sekantis naujo laikrodžio modelio atnaujinimas turėtų būti sumažinta priklausomybė nuo „iPhone“. Tai reiškia, kad „Apple Watch 2“ turėtų gebėti pats prisijungti tiesiogiai prie „Wi-Fi“ tinklo ir gauti nedaug užimančią informaciją, pavyzdžiui, žinutes ar elektroninius laiškus. Tačiau „sunkesnė“ informacija vis dar bus perduodama per „iPhone“.

Įdomu yra tai, kad „Apple“, anot šaltinių, neplanuoja didelių atnaujinimų laikrodžio baterijai. Anot kompanijos atlikto tyrimo, vidutiniškai vartotojas dienos pabaigoje vis dar turi 30-40 proc. likusios neišnaudotos laikrodžio baterijos energijos.

Taip pat manoma, kad sekančios kartos „Apple“ išmanusis laikrodis gali siūlyti vartotojams kur kas daugiau modelių, įskaitant ir modelius, pagamintus iš kitokių nei dabar medžiagų, pavyzdžiui, titano, paladžio ar platinos.

Tikimasi, kad „Apple“ naują išmanųjį laikrodį išleis 2016 metais. Iki tol kompanija dar turi daug laiko išsirinkti geriausią variantą iš gausybės prototipų.