Išleistas dar vienas filmo „Steve Jobs“ vaizdo anonsas

Steve Jobs filmas

Kino kompanija „Universal Pictures“ paviešino antrą oficialų greitai pasirodysiančio filmo apie kompanijos „Apple“ įkūrėją „Steve Jobs“ vaizdo anonsą.

Gruodžio mėnesį Lietuvos kino teatrus pasiekiantis filmas pasakos tiek apie asmeninį Steve’o Jobso gyvenimą, tiek ir apie svarbiausių „Apple“ produktų pristatymus bei jų atsiradimo aplinkybes.

Pagrindinį vaidmenį filme atlieka Michaelis Fassbenderis. Jam talkins garsioji Kate Winslet, kuri atlieka buvusios kompiuterio „Macintosh“ marketingo vadovės vaidmenį. „Apple“ bendraįkūrėjo Steve’o Wozniako vaidmuo atiteko Sethui Rogenui.

Kviečiame pasižiūrėti antrąjį filmo anonsą.

Paviešintas oficialus naujo filmo apie Steve’ą Jobsą vaizdo anonsas

Kino kompanija „Universal Pictures“ paskelbė pirmą oficialų naujo filmo apie kompanijos „Apple“ įkūrėją Steve’ą Jobsą vaizdo anonsą.

Beveik dvejų su puse minutės trukmės anonsas iki šiol atskleidžia daugiausiai detalių apie Danny Boyle’o režisuojamą filmą, kuriame bus susitelkiama į S. Jobso produktų pristatymų užkulisius, kuriuos yra matę vienetai, bei jo asmeninį gyvenimą ir santykius su dukra Lisa.

Pagrindinį „Apple“ įkūrėjo vaidmenį filme atlieka aktorius Michaelis Fassbenderis, tačiau filme taip pat išvysime ir gerai žinomą aktorę Kate Winslet, kuri atliks Joanna’os Hoffman vaidmenį – moters, kuri buvo vieną pirmųjų kompiuterio „Mac“ kūrimo komandoje.

Filmą kino teatruose tikimasi pamatyti jau spalio 9 dieną.