„iPhone SE“ pasižymi ilgiau veikiančia baterija už „iPhone 6s“ ir „Samsung Galaxy S7“

Viena iš pagrindinių sėkmingų išmaniojo telefono „iPhone SE“ pardavimų priežasčių gali būti ilgai veikianti įrenginio baterija. Tai patvirtina pirmieji testai, kuriuose „biudžetinis“ „Apple“ telefonas atsilaiko kur kas geriau už brangiuosius.

Naršymo po internetines svetaines metu su nustatytu identišku ekrano ryškumu „iPhone SE“ baterija išlaikė 10 valandų ištiso naršymo – 2 valandomis ilgiau už „iPhone 6s“. Toks pat skirtumas buvo lyginant ir su „iPhone 5s“, nepaisant to, kad šis „iPhone SE“ pirmtakas turi tokio pat dydžio ir rezoliucijos ekraną.

„The Wall Street“ atliko tyrimo metu paaiškėjo, kad „iPhone SE“ tokiomis pačiomis sąlygomis naujausią „Samsung“ flagmaną „Galaxy S7“ lenkia net trimis valandomis. Tiesa, šis „milžinas“ turi gerokai didesnį 5,1 colio ekraną.

Leidinys pažymi, kad „iPhone SE“ brangesnįjį „iPhone 6s“ baterijos veikimo trukmės atžvilgiu lenkia dėl mažesnio ekrano, menkesnio kontrasto ir „3D Touch“ savybės trūkumu.

iTouch.lt jau skelbė, kad „iDeal“ atskleidė naujų „iPhone SE“ kainas Lietuvoje. Pigiausias 16 gigabaitų talpos modelis kainuos 499, o 64GB – 599 eurus.

„iPad Air 3“ – su 4K ekranu ir 4GB operatyviąja atmintimi?

Dvi Taivane ekranus gaminančios kompanijos dalinsis kovo mėnesį planuojamo išleisti planšetinio kompiuterio „iPad Air 3“ 4K raiškos ekrano gamybos užsakymus, skelbia „DigiTimes“, remiantis šaltiniais Kinijos gamintojų tarpe.

Tie patys šaltiniai skelbia, kad be aukštos raiškos 4K ekrano, naujoji kompanijos „Apple“ planšetė pasižymės iki 4 gigabaitų operatyviąja atmintimi ir pagerinta baterijos veikimo trukme. Planuojama įrenginio masinės gamybos pradžia – antrasis šių metų ketvirtis.

Ir nors anksčiau jau buvo pasirodę pranešimų, kad „iPad Air 3“ neturės telefonuose „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s Plus“ esančios „3D Touch“ funkcijos, teigiama, kad šios dvi kompanijos laukia užsakymų iš „Apple“ būtent šia, paspaudimo stiprumą nustatančia technologija pasižymintiems ekranams.

Anot „KGI Securities“ analitiko Ming-Chi Kuo, kuris dažnai yra labai tikslus nuspėjant „Apple“ planus, mano, kad JAV technologijų kompanija planšetę išleis šių metų pirmoje pusėje. Spėjama, kad „iPad Air 3“ gali būti pristatyta kovo mėnesį vyksiančio pristatymo metu, kartu su 4 colių įstrižainės „iPhone“ ir „Apple Watch“ atnaujinimais.

„iOS 9.3“ pasižymės greita naktinio režimo prieiga

Pirmadienio vakarą patvirtinti „Apple“ programuotojai gavo prieigą prie ką tik išleistos antros bandomosios operacinės sistemos „iOS“ versijos 9.3.

Nors kol kas dar nėra aišku ką tiksliai „Apple“ atnaujino su šia versija, vienas esminis skirtumas nuo pirmosios bandomosios „iOS 9.3“ versijos pastebimas jau dabar. Tai – kontrolės centre esanti nauja „akies“ piktograma.

Šis naujas mygtukas leidžia greitai įjungti ir išjungti naktinį režimą, kuris vartotojus pasieks su galutine 9.3 versija. „Night Shift“ vadinama funkcija suteikia galimybę sistemai automatiškai arba vartotojo nustatytu laiku pakeisti ekrano spalvų „temperatūrą“, taip sumažinant tenkantį krūvį akims vėlyvuoju metu, ypač – prieš miegą.

Be šios funkcijos, „iOS 9.3“ taip pat pasižymės naujomis „3D Touch“ greitojo meniu funkcijomis bei galimybe užrakinti užrašų aplikaciją slaptažodžiu ar „Touch ID“ apsauga.

Kol kas nėra aišku, kada tiksliai „Apple“ išleis galutinę „iOS 9.3“ versiją.

Gandai: „Apple“ išleis atnaujintą „iPhone“ su 4 colių įstrižainės ekranu

Kompanija „Apple“ jau 2016 metų pradžioje gali išleisti naują išmaniojo telefono „iPhone“ modelį su 4 colių įstrižainės ekranu, teigia „KGI Securities“ analitikas Ming-Chi Kuo.

Analitikas, kurio prognozės dažnai būna labai tikslios, mano, kad šis išmanusis telefonas bus sukurtas „iPhone 5S“ pagrindu ir pasižymės „A9“ procesoriumi – tokiu pat, kokį turi „iPhone 6S“. To priežastis – sklandesnis veikimas su ateityje pasirodysiančiomis „iOS“ versijomis.

Ming-Chi Kuo teigia, kad naujasis „iPhone“ neturės „3D Touch“ technologijos palaikymo, kuri leidžia nustatyti, kaip stipriai vartotojas spaudžia ekraną, o per 2016-us metus „Apple“ turėtų parduoti tarp 20-30 mln. šių modelių.

Spėjama, kad pagrindine atnaujinto, 4 colių ekraną turinčio telefono gamintoja turėtų būti „Foxconn“, o procesorius įrenginiui tiektų „TSMC“.

„Apple“ nenori, kad vartotojai su funkcija „3D Touch“ svertų daiktus

Programuotojui Ryanui McLeodui su savo komanda pavyko sukurti aplikaciją, kuri, naudodama išmaniųjų telefonų „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ funkciją „3D Touch“, geba pamatuoti svorį daiktų, sveriančių ne daugiau kaip 385 gramus, vos su 1-3 gramų paklaida.

Tačiau „Apple“ neparodė noro tokią aplikaciją, pavadinimu „ Gravity“, matyti savo aplikacijų parduotuvėje „App Store“. Programuotojo teigimu, telefoną skaitmeninėmis svarstyklėmis paverčiančios aplikacijos „Apple“ nepraleido todėl, kad yra tikimybė, jog vartotojai pradėtų sverti daiktus, kurių svoris didesnis nei numatytas maksimalus.

R. McLeodas pripažįsta, kad aplikacija galėtų sukelti sugadintų įrenginių bangą, jei ji būtų netinkamai naudojama.

Kaip atsaką į tokį „Apple“ sprendimą, programuotojas paviešino vaizdo įrašą, kuriame demonstruoja, kaip veikia aplikacija ir kokie žingsniai yra būtini atlikti, kad aplikacija būtų sukalibruota tiksliam veikimui.

iTouch.lt primena, kad funkcija „3D Touch“ nustato, kaip stipriai „iPhone 6S“ ar „iPhone 6S Plus“ naudotojas spaudžia ekrano paviršių, suteikdamas papildomas funkcijas atsižvelgiant į spaudimo stiprumą.

Kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą.

„Apple“ būdas reklamuoti „3D Touch“ – ant lietimui jautraus stalo

Kompanija „Apple“ pirkėjus su nauja išmaniojo telefono „iPhone 6S“ funkcija „3D Touch“ bando supažindinti naudodami didžiulius stalus, kurie reaguoja į prisilietimus.

Kol kas tik dvejose „Apple“ parduotuvėse Jungtinėse Amerikos Valstijose naudojami tokio tipo stalai traukia lankytojus kaip magnetas.

giphy

Ant stalų yra išdėlioti rugsėjį pristatyti telefonai „iPhone 6S“, kuriuos prilietus suaktyvinamos virtualios žuvys. Jas spaudinėjant, stalas atkuria vandens paviršiaus efektą.

Funkcija „3D Touch“ nustato, kaip stipriai „iPhone 6S“ ar „iPhone 6S Plus“ naudotojas spaudžia ekrano paviršių, suteikdamas papildomas funkcijas atsižvelgiant į spaudimo stiprumą.

Kadangi ši funkcija yra sunkiai pastebima ir atrandama naujiems vartotojams, „Apple“ tokiu būdu bando ją reklamuoti. Neseniai „Apple“ išleido ir reklamą, skirtą supažindinti su „3D Touch“.