„Wize and Ope“ ausinės: kokybiškos ir stilingos

„Wize and Ope“ ausinės

Vasarai įpusėjus dažnas iš mūsų ieškome kuo spalvingesnių aksesuarų. Ne išimtis – ir technikos daikčiukai. Tačiau kuo spalvingesnis technikos įrenginys yra, tuo jis mums atrodo nekokybiškesnis (dažnai tai vadiname „kinišku šlamštu“). Tad kaip suderinti kokybę su stilinga įrenginio išvaizda?

Šią problemą kuo puikiausiai išsprendė prancūzų kompanija „Wize and Ope“, išleidusi ausinių su lankeliu seriją „Clasique“. Nors visi gamintojo produktai (kurių asortimentas išties platus) pasižymi ryškių spalvų dizainu, ši ausinių serija ypatinga tuo, jog techninėmis specifikacijomis niekuo nenusileidžia rinkoje esančioms alternatyvoms.

„Wize and Ope“ ausinių spalvų gama išties plati. „Clasique“ seriją sudaro net 10 skirtingų spalvų ausinės, tarp kurių – baltos, juodos, raudonos, pilkos, rožinės, rudos, mėlyno ir kt. Svarbu paminėti tai, kad kiekviename ausinių komplekte yra pridedamos papildomos skirtingos spalvos ausinių garsiakalbių pagalvėlės, kuriomis galima pačiam paįvairinti ausinių dizainą.

„Wize and Ope“ ausinės

„Clasique“ ausinės ypač patik tiems, kurie dažnai keliauja, nes ausinių korpusą galima patogiai sulenkti. Be to, ekstremaliose situacijose dažnai atsiduriantiems melomanams iš kokybiškų medžiagų sukurtas ausinių korpusas itin pravers. Pagrindinis ausinių laidas, kišamas į įrenginį, yra apgaubtas tvirta medžiaga, todėl laidui joks patempimas ar prispaudimas nėra baisus. Ausinių slankiklis, kuriuo reguliuojamas garsiakalbių aukštis, yra padarytas iš metalo, todėl nereiks jaudintis, kai draugas mėgins pritaikyti ausines prie savo galvos.

Viena įdomesnių „Wize and Ope“ ausinių savybių – muzikos valdymo pultelis. Juo galima sustabdyti, paleisti ar perjungti muzikinį kūrinį. Pultelio suderinamumas itin platus, todėl juo galima valdyti beveik visus populiariausius išmaniuosius telefonus ir muzikos grotuvus (įskaitant ir „iPhone“ bei „iPod“). Muzikos valdymo pultelyje esantis papildomas ausinių lizdas leis prijungti dar vienas ausines. Tai pravers, kai norėsite klausoma muzika pasidalinti su šalia esančiu draugu.

Techninės specifikacijos:

Ausinių apimtis – 40 mm

Varža – 32 Ohms

Garsiakalbių jautrumas – 110+/- 3dB 1KHZ @ 0,179V

Didžiausia galia – 50 mV

Dažnio diapazonas – 20Hz-20khZ

Kur įsigyti?

„Wize and Ope Clasique“ ausines galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje iPhonedalys.lt arba parduotuvės salonuose Saltoniškių g. 29 ir Antakalnio g. 39, Vilniuje. Kaina – 189,99,-Lt.

Pirkite iPhonedalys.lt ir laimėkite „Wize and Ope“ ausines!

„Wize and Ope“ ausinės

Naujienų portalas iTouch.lt ir elektroninė parduotuvė iPhonedalys.lt skelbia konkursą, kurio pagrindinis prizas – kokybiškos ir stilingos „Wize and Ope“ ausinės.

Iki rugsėjo 30 dienos pirkite internetu bet kurią prekę(-es) iš iPhonedalys.lt ir į nuolaidos kodo laukelį įveskite žodį „WIZE“ (be kabučių). Taip pateksite į žaidime dalyvaujančių asmenų sąrašą.

Be to, pirkdami prekių už 29,99 litus ar daugiau ir pasinaudoję tuo pačiu nuolaidos kodu ne tik turėsite galimybę laimėti, bet ir gausite 5 litų nuolaidą nuo pirkinių sumos.

Laimėtojas bus skelbiamas iTouch.lt „Facebook“ fanų puslapyje rugsėjo 30 d., 12 val. Laimėtojui atiteks naujos, baltos spalvos „Wize and Ope“ ausinės (ausinių apžvalgą lietuviškai skaitykite mūsų portale).

Sėkmės!