„WWDC 2015“: kaip stebėti tiesioginę „Apple“ pristatymo transliaciją?

WWDC 2015

Pirmadienį San Franciske, JAV prasideda kasmetinė „Apple“ rengiama programuotojų konferencija „WWDC 2015“. Šių metų konferencijos pristatymą „Apple“ transliuos internetu.

„WWDC 2015“ metu tikimasi išvysti naujas operacines sistemas „iOS 9“ ir „OS X 10.11“, muzikos transliavimo internetu paslaugą „Apple Music“ ir kitas naujoves.

Norėdami stebėti konferencijos pristatymo transliaciją, tai galite padaryti keliais būdais.

„Mac“, „iPhone“ ar „iPad“

Stebėti transliaciją per šiuos įrenginius yra gana paprasta. Tereikia įrenginio naršyklės „Safari“ paieškos laukelyje įvesti adresą apple.com/live/ pirmadienio vakarą, 20 val. Reikalavimai: ne senesnės kaip „OS X 10.8.5“ ir „iOS 6“ įrenginių operacinių sistemų versijos.

„Apple TV“

Norėdami stebėti transliaciją per „Apple TV“ priedėlį, apsilankykite „Apple“ renginių kanale ir pasirinkite „WWDC“. Reikalavimai: antros arba trečios kartos „Apple TV“ su ne senesne kaip 6.2 operacinės sistemos versija.

„Android“ ir „Windows“ kompiuteriai

Nors „Apple“ neteikia galimybės stebėti „WWDC 2015“ transliaciją ne „Apple“ produktų vartotojams, yra atrastas būdas, kaip tą padaryti.

Jums tereikia į „Android“ įrenginį ar „Windows“ kompiuterį atsisiųsti vaizdo ir garso failų grotuvą „VLC“, pasirinkti Media > Open Network Stream ir įkopijuoti šią nuorodą:

http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8

Galiausiai, spauskite „Play“ (Groti).

„VLC“ iš lėto sugrįžta į „App Store“

„VLC“ aplikacija

Populiarus muzikos ir vaizdo įrašų grotuvas „VLC“, skirtas įrenginiams su „iOS“ operacine sistema, po truputį sugrįžta į aplikacijų parduotuvę „App Store“. 

Praėjusį rudenį vos pasirodžius operacinei sistemai „iOS 8“, aplikacija tuoj pat dėl neatskleistų priežasčių buvo pašalinta iš „App Store“. Tačiau gruodžio pabaigoje „VLC“ kūrėjai pranešė, kad aplikacija sugrįš 2015 metų pradžioje.

Ir nors „VLC“ jau galima išvysti „App Store“, dar ne visi vartotojai aplikaciją gali atsisiųsti. Tie, kurie anksčiau buvo atsisiuntę „VLC“, tą ir vėl gali padaryti, o tiems, kurie yra nauji vartotojai, regis, dar teks palaukti.

Naujausia „VLC“ versija 2.4.1 suteikia „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ palaikymą.

„VLC“ kol kas galite nemokamai atsisiųsti iš anksčiau parsisiųstų aplikacijų („Purchased“) sekcijos, esančios „App Store“ programoje.