„Apple“ ir kitų technologijų kompanijų vadovai svarsto, kaip sustabdyti Donaldą Trumpą

Respublikonų kandidatas į JAV prezidentus Donaldas Trumpas, neseniai pareiškęs skambių frazių apie „Apple“, regis, susirado galingų priešų. Kaip praneša „The Huffington Post“, „Apple“ vadovas Timas Cookas su kitų technologijų kompanijų vadovais ir respublikonų senbuviais susitikime aptarė būdus, kaip sustabdyti D. Trumpą nuo galimo laimėjimo rinkimuose.

Skelbiama, kad susitikimas įvyko vienoje Džordžijos valstijoje esančioje privačioje saloje, kurioje be Timo Cooko lankėsi „Google“ įkūrėjas Larry Page’as, verslininkas ir investuotojas Seanas Parkeris, automobilių gamintojos „Tesla“ vadovas Elonas Muskas, Baltųjų rūmų atstovas Paulas Ryanas ir nemažai respublikonų partijos narių.

Nors susitikimas buvo uždaras nuo žiniasklaidos, pagrindine jo tema įvardinta siekis sustabdyti Donaldą Trumpą nuo tapimo pagrindiniu respublikonų partijos kandidatu į JAV prezidentus. Be to, buvo diskutuojama, kaip ekscentriškam verslininkui pavyko tapti vienu iš lyderių šiuose rinkimuose.

Anksčiau D. Trumpas yra sakęs, kad jei taps prezidentu, privers „Apple“ gaminti savo produktus ne kitose šalyse, o JAV. O praėjusį mėnesį kandidatas į prezidentus paragino savo rinkėjus boikotuoti „Apple“ produkciją dėl šios atsisakymo padėti teisėsaugai prieiti prie teroristo „iPhone“ esančių duomenų.

Rinkimai į JAV prezidentus vyks šių metų lapkričio 8 dieną.

Sukurta „Apple Watch“ aplikacija, kuri pilnai leidžia valdyti „Tesla“ automobilį

„Apple Watch“

Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame demonstruojama pirma pilnavertiškai veikianti išmaniojo laikrodžio „Apple Watch“ automobilio valdymo aplikacija „Remote S“, kuri leidžia valdyti gamintojo „Tesla“ modelį „S“.

Aplikaciją sukūręs bendrovės „Rego Apps“ įkūrėjas Allenas Wongas teigia, kad „Remote S“ yra pilnas automobilio kontrolės būdas valdyti tokius dalykus kaip stoglangio atidarymą, automobilio užvedimą ar klimato kontrolės reguliavimą.

Pačio kūrėjo nufilmuotame vaizdo įraše demonstruojama, kaip su „Apple Watch“ skirta aplikacija yra pakeliamas „Tesla“ automobilio stoglangis, įjungiamos automobilio šviesos, valdomas kondicionierius ir įjungiamas bei išjungiamas automobilio įkrovimas elektra.

Aplikacija su automobilio sistema turi tiesioginį ryšį internetu, todėl automobilį galima valdyti iš bet kur, net ir neesant arti jo.

Kol kas nėra aišku, kada „Remote S“ turėtų pasiekti „App Store“.

„Aplikacija kol kas nėra prieinama „App Store“. Aš pasidalinsiu nuoroda į „App Store“ savo socialinėse medijose vos tik „Apple“ patvirtins aplikaciją“, – teigia A. Wongas.

Aplikacija buvo kuriama 3-4 dienas. Pats kūrėjas teigia, kad aplikacija nebus finansiškai naudinga, nes vartotojų, kurie turės „Tesla Model S“ automobilį ir „Apple Watch“ bus labai mažas.

[youtube id=“j-Sqki-J8ZM“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]