„Apple Watch“ jau valdo apie 75 procentus išmaniųjų laikrodžių rinkos

Apple Watch

Išmaniųjų laikrodžių pardavimai per pastaruosius metus išaugo net 457 procentais, o iki metų galo net 75 proc. šių pardavimų bus susišlavęs „Apple“ išmanusis laikrodis „Apple Watch“, skelbia „Strategy Analytics“.

Anot tyrimų bendrovės, išmaniųjų laikrodžių pardavimai šį ketvirtį turėtų pasiekti 5 milijonų ribą, iš kurių net trys ketvirtadaliai priklausys „Apple“.

Antroje vietoje pagal pardavimus rikiuojasi „Samsung“ – didžiausia „Apple“ konkurentė, kuri gali pasigirti 0,4 mln. savo išmaniųjų laikrodžių pardavimais. Tuo tarpu „Apple“ šio ketvirčio pabaigoje bus pardavusi 4 mln. laikrodžių.

Ir nors „Apple“ su „Samsung“ kartu globaliai parduoda 8 iš 10 parduodamų išmaniųjų laikrodžių, Pietų Korėjos kompanijai, regis, ne taip gerai sekasi. Žinoma, „Apple“ ne vienintelė konkurentė. Statistika rodo, kad 17 proc. išmaniųjų laikrodžių rinkos užima kiti gamintojai, pavyzdžiui, „LG“.

„Apple Watch“ jau yra sukurta virš 6 tūkst. aplikacijų

„Apple Watch“ aplikacijos

Aplikacijų kūrėjai išleidžia „Apple Watch“ skirtas aplikacijas kur kas greičiau nei jos buvo leidžiamos pasirodžius pirmajam „iPhone“ modeliui kartu su mobiliųjų aplikacijų parduotuve „App Store“.

Remiantis naujausiais duomenimis, aplikacijų, skirtų „Apple“ išmaniajam laikrodžiui, skaičius nuo jo išleidimo balandžio 22-ą dieną padidėjo du kartus – nuo 3000 iki 6000 aplikacijų.

Šiuo metu „Apple Watch“ skirtų aplikacijų skaičius yra lygus 6532. Todėl aplikacijų kiekio augimas nuo „Apple Watch“ išleidimo siekia 108 procentus.

Įdomu yra tai, kad kai „Apple“ 2008-aisiais pristatė „App Store“, parduotuvėje tuo metu buvo per 500 aplikacijų, iš kurių 25 procentai buvo žaidimai. „Apple Watch“ aplikacijų tarpe žaidimai šiuo metu siekia viso labo 10 procentų.

Išsiaiškinta, kiek per dieną užsakoma „Apple Watch“ laikrodžių

„Apple Watch“

Nors išmaniojo laikrodžio „Apple Watch“ prekyba buvo pradėta su milžiniška paklausa, dabar šio dėvimo įrenginio vartotojai per dieną užsisako ne tiek, kiek buvo tikėtasi prieš tai.

Remiantis „Slice Intelligence“ atlikto tyrimo duomenimis, per dieną JAV yra užsakoma apie 30 tūkst. „Apple Watch“ vienetų. Manoma, kad iki gegužės 18 dienos „Apple“ jau yra priėmusi apie 2,5 mln. laikrodžio užsakymų.

Tyrimas buvo atliktas apklausus daugiau kaip 14 tūkst. interneto pirkėjų.

Rezultatai rodo, kad daugiau kaip pusė prognozuojamų „Apple Watch“ užsakymų buvo pateikti pačią pirmą neoficialią įrenginio prekybos dieną – balandžio 10-ąją.

Tačiau pastebima, kad „Apple“ dar nepradėjo prekiauti laikrodžiu savo parduotuvėse, o šis žingsnis turėtų gerokai pakelti „Apple Watch“ pardavimus. Numatoma prekybos parduotuvėse pradžia – birželio mėnesis.

Naujausia „iOS 7“ versija naudojasi 87 procentai „iOS“ vartotojų

Mobilioji operacinė sistema „iOS 7“

Naujausios operacinės sistemos „iOS“ versijos „iOS 7“ vartotojų skaičius ir toliau auga. Anot „Apple“ programuotojams skirtoje svetainėje skelbiamos statistikos, šia versija naudojasi 87 procentai „iOS“ vartotojų, rašo „MacRumors“.

Tokį vartotojų skaičių „iOS 7“ pasiekė vos 7 mėnesiai po oficialaus išleidimo ir likus dviems mėnesiams iki planuojamo „iOS 8“ pristatymo konferencijoje WWDC 2014 birželio 2-4 dienomis.

Tradiciškai tokį teigiamą naujausių „iOS“ versijų įsisavinimą vartotojų tarpe lemia patogus operacinės sistemos atnaujinimas be didesnių rūpesčių. Greičiausiai, panašų įsisavinimo procentą per tokį laikotarpį pasieks ir šiais metais pasirodysianti „iOS 8“.

Palyginimui, naujausia „Google“ vystomos operacinės sistemos „Android“ versija 4.4 (kitaip – „KitKat“) yra įdiegta vos į 5,3 procento vartotojų įrenginius. Naujausia „Android“ versija buvo išleistas vos mėnesis po „iOS 7“ pasirodymo.

Naujausia „iOS 7“ versija naudojasi 87 procentai „iOS“ vartotojų

„Apple“ kovos prieš AIDS programa jau surinko 70 mln. JAV dol.

apple-product-red-financing

Kompanijos „Apple“ vykdoma programa, kurios metu už parduotus raudonos spalvos kompanijos produktus gauti pinigai skiriami kovai su AIDS, jau yra surinkusi per 70 milijonų JAV dolerių.

Apie tai oficialiai savo „Twitter“ paskyroje pranešė labdaros nuo AIDS nukentėjusiems fondas „(RED)“.

„Apple“ savo svetainėj rašo: „Kasdien gimsta virš 700 kūdikių, užsikrėtusių ŽIV. „(RED)“ dirba su panašiomis kompanijomis kaip „Apple“, siekiant kurti „(PRODUCT)RED“ produktų liniją. Nuo pat įkūrimo, ši linija jau yra surinkusi 215 mln. JAV dol., iš kurių vien „Apple“ – 65 mln. JAV dol.“

Į „Apple“ „(PRODUCT)RED“ produktų liniją įeina raudonos spalvos muzikos grotuvai „iPod“ bei raudonos spalvos aksesuarai, skirti „iPhone“ ir „iPad“.

„Apple“ to per maža: „iPhone 5C“ pardavimai didesni už „BlackBerry“, „Windows Phone“ ar net „Android“ telefonus

„iPhone 5C“

Kompanijos „Apple“ išmanusis telefonas „iPhone 5C“, kurio pardavimais gamintojas nėra itin patenkintas, yra geriau parduodamas už „BlackBerry“, „Windows Phone“ ar netgi populiariuosius „Android“ telefonus, skelbia „AppleInsider“.

Pranešama, kad per paskutinį, šventinį 2013 metų ketvirtį „Apple“ pardavė 31,9 mln. „iPhone 5S“, 12,8 mln. „iPhone 5C“ ir 6,4 mln. „iPhone 4S“.

Nors spalvingasis „iPhone 5C“ gerokai nusileidžia „iPhone 5S“ tiek pagal pardavimus, tiek pagal technines specifikacijas, „BlackBerry“ telefonus savo pardavimais lenkia dvigubai. Anot portalo, per tą patį laikotarpį šio gamintojo telefonų parduota „vos“ 6 milijonai.

„Windows Phone“ telefonus pagal pardavimus „iPhone 5C“ lenkia kiek mažiau. Per praėjusį ketvirtį šių telefonų parduota 4,6 mln. mažiau – 8,2 mln.

Naujausias „Apple“ flagmanas aplenkė ir vieną populiariausių „Android“ telefonų – „Samsung Galaxy S4“. Šio telefono praėjusį ketvirtį buvo parduota 9 milijonai vienetų – 3,8 mln. mažiau nei „iPhone 5C“.

„iOS 7.1“ ir baterijos testas: diagrama

Išmanusis telefonas „iPhone“

Praėjusį pirmadienį kompanija „Apple“ pristatė naują mobiliosios operacinės sistemos „iOS“ versiją „iOS 7.1“. Naujienų portalas „ArsTechnica“ nusprendė išsiaiškinti, kaip naujas atnaujinimas veikia skirtingų „iOS“ įrenginių baterijų darbą.

Siekiant išsiaiškinti baterijos veikimo trukmę, įrenginiai buvo testuojami pasitelkus naršymą internete ir „Wi-Fi“ ryšį. Naujausioji „iOS 7.1“ versija buvo lyginama su savo pirmtake „iOS 7.0.6“.

Testas atskleidė, jog pirmosios kartos „iPad mini“ su „iOS 7.1“ veikia trumpiausiai – 520 minutes. Tai – 10 procentų trumpesnis laikas už veikimą su „iOS 7.0.6“.

Naujausioji versija ilgiau už „iOS 7.0.6“ veikė tik su muzikos grotuvu „iPod touch“.

Pasidalinkite komentaruose savo įspūdžiais apie „iOS 7.1“ ir baterijos veikimą.

„iOS 7.1“ ir baterijos testas: diagrama