„iPhone 5se“ – sidabrinės, pilkos ir rožinės spalvų?

Kompanija „Apple“, išleidusi išmanųjį telefoną „iPhone 5se“ su 4 colių įstrižainės ekranu, vartotojams leis pasirinkti trijų skirtingų spalvų korpusą: sidabrinės, pilkos arba rožinės, skelbia tinklaraštis „Macotakara“. 

Anot tinklaraščio šaltinių, rožinės spalvos atspalvis yra labiau panašesnis į septintos kartos „iPod nano“ ar šeštos kartos „iPod touch“ nei į rožinio aukso spalvą, kurią vartotojai gali rinktis su „iPhone 6s“ ar „iPhone 6s Plus“ modeliais.

Sklinda gandai, kad „Apple“ jau kovo 15 dieną gali surengti naujų produktų pristatymą, kuriame turėtume išvysti „iPhone 5se“, planšetinį kompiuterį „iPad Air 3“ ir keletą su „Apple Watch“ susijusių atnaujinimų.

Spėjama, kad gandais apipintas „iPhone 5se“ turės „A9“ procesorių su „M9“ koprocesoriumi, 1624 miliampervalandžių talpos akumuliatorių, 1 gigabaitą darbinės (RAM) atminties bei galimybę rinktis 16 arba 64 gigabaitų vidinę atmintį.

„Beats Solo2 Wireless“ ir „urBeats“ įgauna „iPhone“ spalvas: išleisti rožinio aukso spalvos modeliai

Ketvirtadienį kompanija „Apple“ išleido rožinio aukso spalvos ausinių „Beats Solo2 Wireless“ ir „urBeats“ modelius. Taip „Apple“ siekia, kad ausinės atrodytų panašios į naujausius kompanijos išmaniuosius telefonus „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s Plus“.

„Beats Solo2 Wireless“ pasižymi „Bluetooth“ ryšio palaikymu, iki 12 valandų veikiančia įkraunama baterija ir jos talpos indikatoriumi, mikrofonu ir valdymo pulteliu pokalbiams ir muzikos valdymui. Kaina Europoje – 299,95 eurai.

„Beats Solo2 Wireless“

Į ausis įkišamos „urBeats“ ausinės yra patvarios, nes jų korpusą dengia vienos dalies aliuminis. Ausinių antgaliai yra keičiami, o jų dizainas suprojektuotas taip, kad kuo labiau sumažintų išorės triukšmą. Rekomendacinė šių ausinių kaina Europoje – 99,95 eurai.

Išankstiniai užsakymai rodo, kad populiariausia „iPhone 6S“ spalva – rožinio aukso

iphone-6s-plus-camera-demo

Nors tik šį penktadienį „Apple“ parduotuvėse visame pasaulyje prasideda oficiali prekyba išmaniaisiais telefonais „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“, išankstiniai užsakymai jau rodo, kuri spalva yra populiariausia. 

Anot „KGI Securities“ analitiko Ming-Chi Kuo, net 30-40 procentų visų išankstinių „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ užsakymų sudaro užsakymai rožinio aukso spalvos modeliams.

Pasak analitiko, šie skaičiai yra paremti šaltinių iš „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ gamybos grandies informacija. Teigiama, kad tik didžiausia „Apple“ partnerė ir produktų surinkėja „Foxconn“ yra pajėgi patenkinti šios spalvos „iPhone“ modelių užsakymą.

Ming-Chi Kuo mano, kad „Apple“ per pirmąjį naujųjų „iPhone“ modelių prekybos savaitgalį turėtų parduoti tarp 12-13 milijonų telefonų vienetų. Būtent tiek siekia ir aukščiausios Volstryto prognozės.

Norite auksinės spalvos „iPhone“? Teks pirkti naujausiąjį – „iPhone 6S“

iPhone 6S

Kompanija „Apple“ trečiadienį paskelbė mažinanti išmaniųjų telefonų „iPhone 6“ ir „iPhone 5S“ kainas, tačiau užmiršo paminėti, kad vartotojai, kurie norės atsinaujinti į auksinės spalvos modelį, turės pirkti naująjį „iPhone 6S“.

„Apple“ panaikino galimybę oficialiai įsigyti „iPhone 5S“ „iPhone 6“ su auksinės spalvos korpusu iš jų internetinės parduotuvės. Abu įrenginiai buvo pristatyti su auksinės spalvos korpusais kaip vienu iš pasirinkimų.

Tačiau dabar, regis, „Apple“ nori, kad tie, kurie svajoja, jog jų telefonas blizgėtų, privalėtų įsigyti naujausią ir geriausią modelį.

Pateikiame sąrašą parduodamų „iPhone“ modelių su korpuso spalvų pasirinkimais.

iPhone