Wozniakas: „Apple“ nebuvo įkurta garaže

Mažiau žinomas kompanijos „Apple“ įkūrėjas Steve’as Wozniakas trečiadienį socialinio tinklo „Reddit“ vartotojams davė interviu ir surengė klausimų-atsakymų popietę.

Tarp gausybės vartotojų užduotų klausymų buvo nemažai įdomių, kurie iššaukė tokius „Apple“ įkūrėjo teiginius: išmaniųjų laikrodžių „Apple Watch“ pasiūla yra per daug sudėtinga, o „Apple“ įkūrimo garaže istorija yra mitas.

S. Wozniakas tai paneigė interviu pabaigoje, kuomet prakalbo apie „Apple“ įvaizdį, kai kompanijos yra pradedamos draugų būryje jų namuose, neturint didelių investicijų.

Istorija, kad „Apple“ buvo įkurta garaže dviejų keistų hipių, sklandė jau seniai. Ši istorija tapo ne vieno filmo dalimi. Tiesa yra ta, kad nors „Apple“ nebuvo įkurta garaže kaip kompanija, Wozniakas ir Steve’as Jobsas praleido nemažai laiko pastarojo garaže kuriant technologinius renginius, kol atsirado galimybės persikelti į nuomojamas patalpas.

Prakalbęs apie „Apple“ išmanųjį laikrodį, Wozasteigė, kad šiuo metu „Apple“ turi per sudėtingą šio produkto liniją. Anot jo, žmonės ilgiau užtrunka rinkdamiesi laikrodžių apyrankes nei gilindamiesi į jo technines savybes. Tačiau „Apple“, anot jo, siūlo per mažą „Apple Watch“ modelių pasiūlą.

Kviečiame apsilankyti S. Wozniako „Reddit“ klausymų-atsakymų tinklalapyje, kuriame atrasite tikrai įdomios informacijos.

Moters nėštumą atskleidė išmanioji „Fitbit“ apyrankė

Vienas internetinio forumo „Reddit“ narys Davidas Trinidadas, pastebėjęs, kad jo žmonos dėvima išmanioji apyrankė „Fitbit“ fiksuoja didesnį nei įprasta širdies ritmą, savo susirūpinimu pasidalino su kitais internautais.

Prieš kreipdamasis į apyrankės gamintojo klientų aptarnavimo tarnybą, vyras paprašė padėti šį įrenginį perkalibruoti ar atstatyti į gamyklinius parametrus, nes jo nuomone apyrankės rodomi duomenys buvo iš piršto laužti, nes žmona pastaruoju metu nebuvo užsiėmusi aktyvia veikla.

Tačiau vienas „Reddit“ vartotojas pasiūlė apsvarstyti kitas galimas aukštesnio nei įprastai širdies ritmo rodmenis. „Ar ji nepatyrė streso per praėjusias kelias dienas, o galbūt ji yra nėščia“, – teigė jis.

Netrukus D. Trinidadas su žmona Ivona apsilankė pas daktarą ir, žinoma, jis patvirtino, kad pora laukiasi kūdikio.

Vyriškis suskubo paskelbti, kad nėra niekaip susijęs su kompanija „Fitbit“ ir visa tai – tikras įvykis. Tuo tarpu „Fitbit“ atstovai patikino, kad tai pirmas įvykis, kada „Fitbit“ padėjo atskleisti nėštumą.

Išmanusis laikrodis „Apple Watch“ papuoštas 18 karatų auksu pamatykite nuotraukas

„Apple Watch“ papuoštas 18 karatų auksu

Socialinio tinklo „reddit“ vartotojas „Ljohnson72“ pasidalino nuotraukomis, kuriose vaizduojamas jo išmanusis laikrodis „Apple Watch“. Nors standartiškai šis laikrodis yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, vyras nusprendė jį papuošti 18 karatų auksu.

Nors internete jau anksčiau buvo paviešintos nuotraukos, kuriose matomas „Apple Watch“ su 24 karatų auksu, „Ljohnson72“ teigia pasirinkęs mažesnį karatų skaičių, kad laikrodis atrodytų natūraliau.

Tačiau vyras nusprendė papuošti auksu ne tik nerūdijančio plieno laikrodį, bet ir jo apyrankę. Visą puošimo auksu procesą atliko verygoodplating.com, kurie už laikrodžio paauksavimą prašo 499 JAV dol., o norintiems paauksuoti ir apyrankę, tenka pakloti dar 249 JAV dol.

Kviečiame pasižiūrėti paauksuoto „Apple Watch“ nuotraukas.