„Apple“ dalinasi trimis aplinkos apsaugą skatinančiais darbalaukiais

Kompanija „Apple“, reklamuodama savo teikiamą senų „Apple“ įrenginių perdirbimo paslaugą, specialiame savo svetainės tinklalapyje pasidalino trimis darbalaukiais, kuriais rodo savo dėmesį aplinkos apsaugai.

Tiesa, ši svetainė yra skirta „Apple“ parduotuvėse apsilankiusiems ir perdirbimui seną įrenginį palikusiems klientams. Perdirbimui palikęs įrenginį, klientas gauna padėkos kortelę, ant kurios užrašytas internetinės svetainės adresas – apple.com/thanks.

Visiems prieinamoje svetainėje galima išvysti ir atsisiųsti tris grafikos dizainerio Anthony Burrillo sukurtus darbalaukius, skirtus „iPad“, „iPhone 5“ ir „iPhone 6“

Norėdami peržiūrėti ar atsisiųsti darbalaukius savo „iOS“ įrenginiui, spauskite čia.

„Apple“ pradėjo prekiauti perdirbtais „iPad Air 2“ planšetiniais kompiuteriais

„iPad Air 2“

Trečiadienį kompanija „Apple“ savo internetinėje parduotuvėje į prekybą išleido keletą perdirbtų planšetinio kompiuterio „iPad Air 2“ modelių. Tai pirmas kartas, kai į prekybą išleidžiamas toks „iPad Air 2“ modelis.

Išleistas 2014 metų spalio mėnesį, „iPad Air 2“ pasižymi plonesniu nei pirmtako korpusu, trijų branduolių „A8X“ procesoriumi, 8 megapikselių kamera bei piršto antspaudų sensoriumi „Touch ID“.

„Apple“ šiuo metu siūlo įsigyti keletą perdirbtų „iPad Air 2“ modelių, pradedant paprasčiausiu 16 gigabaitų vidine talpą turinčiu modeliu su „Wi-Fi“ palaikymu, baigiant brangiausiu 128 gigabaitų talpos modeliu su SIM kortele.

Visi perdirbti modeliai yra atpiginti 15-17 procentų arba 80-160 JAV dol. Paprasčiausias perdirbtas „iPad Air 2“ modelis su 16 gigabaitų vidine atmintimi kainuoja 419 JAV dol. Palyginimui, visiškai naujas identiškas modelis – 499 JAV dol.

Kaip ir visi kiti „Apple“ perdirbti produktai, „iPad Air 2“ pasižymi vienerių metų tarptautine garantija, nauja baterija bei nauju korpusu. Kiti vidiniai komponentai yra panaudoti iš jau naudotų modelių.

Lietuvoje perdirbtų „Apple“ įrenginių oficialiai įsigyti nėra galima. Įgalioti „Apple“ pardavėjai šalyje dažnai parduoda buvusius demonstracinius modelius už mažesnę kainą.