Savaitės nemokama „App Store“ aplikacija: žaidimas „Warhammer 40,000: Deathwatch: Tyranid Invasion“


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/itchlt/domains/itouch.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 992

Kompanija „Apple“, kaip ir įprasta – ketvirtadieniais, paskelbė savaitės nemokamą aplikaciją – žaidimą „Warhammer 40,000: Deathwatch: Tyranid Invasion“. Tai reiškia, kad galite atsisiųsti 2 eurų vertės populiarų strateginį žaidimą, skirtą „iPhone“ ir „iPad“, visiškai nemokamai.

Šis žaidimas yra populiari įžanga į „Warhammer“ žaidimų seriją, vertinamas dėl geros grafikos ir smagios žaidimo eigos. Jame žaidėjai privalo atrasti būdus pereiti 40 misijų, kuriose jūros karius turi apmūturiuoti mūšiams ginklais ir kita įranga.

Kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą, kuriame demonstruojama žaidimo eiga.

„Warhammer 40,000: Deathwatch: Tyranid Invasion“ galite nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.

The app was not found in the store. 🙁

Savaitės nemokama „App Store“ aplikacija – žaidimas „Infinity Blade III“

„Infinity Blade III“

Kompanija „Apple“ paskelbė populiarų žaidimą „Infinity Blade III“ savaitės nemokama „App Store“ aplikacija.

„Infinity Blade III“ yra jau trečia populiaraus žaidimo versija, kuriame aistras kaitina kovos kardais su mistinėmis būtybėmis. „Infinity Blade III“, kaip ir ankstesnės versijos, žavi itin aukštos kokybės grafika, kuri puikiai atkuria 3D pasaulio vaizdus.

Įprastinė „Infinity Blade III“ kaina parduotuvėje „App Store“ – 6,99 euro.

Žaidimą galite atsisiųsti nemokamai iš „App Store“.

Savaitės nemokama „App Store“ aplikacija – „Star Walk 2“

„Star Walk 2“

Šios savaitės nemokama parduotuvės „App Store“ aplikacija – „Star Walk 2“. Tai, tiesiogine to žodžio prasme, yra naktinio dangaus gidas.

Kaip skelbia kūrėjai, „Star Walk 2“ yra naujos kartos įrankis mokytis apie planetas, žvaigždes, kometas, žvaigždynus bei kitus dangaus kūnus, bet ir suvokti jų dyžius, stebint ištisas galaktikas iš šalies.

Įdomu yra tai, kad aplikacija leidžia apžiūrėti žvaigždes net iš 88 žvaigždynų.

Tačiau bene svarbiausia aplikacijos funkcija yra judėjimo sekimas gyvu metu. Tai reiškia, kad, nukreipę savo telefoną į dangų ir atidarę aplikaciją, matysite išsamų iš jūsų vietovės matomą žvaigždžių žemėlapį.

„Star Walk 2“ galite nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.