Naršyklė „Firefox“ prieinama ir „iOS“ įrenginiuose

Kompanija „Mozilla“, pagarsėjusi dėl savo sukurtos ir vystomos interneto naršyklės „Firefox“, ketvirtadienį pranešė, kad mobiliųjų aplikacijų parduotuvėje „App Store“ jau yra prieinama „iOS“ įrenginiams skirta naršyklės aplikacija.

„App Store“ jau prieinamos „Firefox“ aprašyme teigiama, kad naršyklė pasižymi intuityvia paieškos sistema, kuri atpažįsta vartotojo paieškos rezultatus ir teikia pasiūlymus atsižvelgdama į praeities paieškas.

Išbandžius „Firefox“ ir palyginus su „Apple“ sukurta naršykle „Safari“ galima teigti, kad pastaroji pagrindinių lietuviškų interneto svetainių užkrovime nusileidžia naujajai konkurentei – „Firefox“ svetainių užkrovimo laikas neretai skiriasi 1-1,5 sekundės.

Naujoji „iOS“ vartotojams skirta naršyklė taip pat pasižymi ir privataus naršymo bei sinchronizacijos su kitais įrenginiais funkcijomis.

„Firefox“ naršyklę galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.

Ruošiamasi išleisti „iOS“ skirtą „Mozilla Firefox“ naršyklę

Kompanija „Mozilla“ ruošiasi išleisti mobiliajai operacinei sistemai „iOS“ skirtą naršyklę „Firefox“. Naršykle jau daugelį metų gali naudotis kitų operacinių sistemų vartotojai.

Toks „Mozilla“ žingsnis išaiškėjo po to, kai „Firefox“ tapo prieinama Naujojoje Zelandijoje esantiems „App Store“ vartotojams.

Kaip teigia kūrėjai, „iOS“ skirta „Firefox“ pasižymi greičiu, išmania turinio paieška, patogiu dažniausiai naudojamų svetainių pasiekimu, sinchronizacija tarp įrenginių ir intuityviai suskirstytomis puslapių kortelėmis.

„Firefox“ galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.

241762 241765