Svetainė leidžia palyginti „Apple“ produktų kainas tarp pasaulio valstybių

Daugelio „Apple“ produktų kainos visame pasaulyje gali skirtis tarp skirtingų šalių. Labiausiai tai priklauso nuo valstybės taikomų mokesčių ir tuo metu esančio JAV dolerio kurso. 

Svetainė AppleCompass.com leidžia pamatyti šiuos skirtumus ir išsiaiškinti, kur norimą „Apple“ produktą yra verčiausia įsigyti. Tiesa, svetainė leidžia rinktis pagrinde tas valstybes, kuriose „Apple“ yra atidariusi savo parduotuves, tad Lietuvos joje nerasime.

Tačiau jei planuojate keliauti, atostogauti ar turite giminaitį/draugą toje šalyje, kurioje jus dominantis produktas yra parduodamas pigiau, AppleCompass.com verta pridėti į naudingų interneto svetainių sąrašą.

Ši išmani svetainė kartu leidžia palyginti šalyje esančių pardavėjų kainas ar sugretinti su kainomis kitoje valstybėje, todėl įdomu išsiaiškinti, kurie produktai kokioje valstybėje kainuoja pigiau. Žinoma, JAV „Apple“ produktų kainos neturi lygių.

Svarbu paminėti, kad valstybių sąraše yra ir kaimyninė Lenkija, todėl galima patogiai palyginti, kiek už „Apple“ produkciją moka kaimynai, ir kiek mes.

„Apple Watch“ prekyba kaimyninėje Lenkijoje bus pradėta spalio 9 dieną

„Apple Watch“

Išmaniojo laikrodžio „Apple Watch“ prekyba spalio 9 dieną bus pradėta Belgijoje, Suomijoje, Norvegijoje ir Lenkijoje. Tokią informaciją galima rasti atnaujintose šioms šalims skirtose „Apple“ svetainės versijose.

Šios keturios šalys prisidės prie prie kitų 29 šalių, kuriose galima oficialiai įsigyti „Apple Watch“, sąrašo.

Šiuo metu į jį patenka Australija, Kanada, Kinija, Prancūzija, Vokietija, Honkongas, Japonija, D. Britanija, JAV, Italija, Meksika, Singapūras, Pietų Korėja, Ispanija, Šveicarija, Taivanas, Olandija, Švedija, Tailandas, Naujoji Zelandija, Rusija, Turkija, Austrija, Danija ir Airija.

Nors „Apple“ šį mėnesį paskelbė sąrašą įgaliotų „Apple Premium Reseller“ statusą turinčių parduotuvių sąrašą, kuriose taip pat bus pradėta prekyba „Apple Watch“, Lietuvos parduotuvių jame kol kas nėra.