Konceptas: jei „iPad Air 2“ atrodytų kaip „iPhone 6“

„iPad Air“ konceptas

Dizaineris Martinas Hajekas paviešino naują konceptą, kuriuos siūlo įsivaizduoti, kaip turėtų atrodyti naujos kartos planšetinis kompiuteris „iPad Air“, jei „Apple“ nuspręstų jį sukurti panašų į telefoną „iPhone 6“.

Žinoma, kad didžiausi „iPhone 6“ išskirtinumai – virš korpuso išlindusi kamera bei plastikinės juostelės, juosiančios viršutinę ir apatinę galinę korpuso dalį.

Būtent šios naujovės ir tapo didžiausiu dizainerio iššūkiu – pritaikyti jas ne kam kitam, o „iPad“.

Kviečiame pasižiūrėti koncepto nuotraukas.

Futuristinis „Apple iBeats“ ausinių konceptas (nuotraukos, video)

Futuristinis „Apple iBeats“ ausinių konceptas

Nors „Apple“ įsigijo muzikos įrangos gamintoją „Beats Electronics“, kol kas jokių didelių naujovių nei iš vienos kompanijos nesulaukėme. Todėl dizaineris Martinas Hajekas pabandė įsivaizduoti, kaip turėtų atrodyti „Beats“ ausinių pagrindu sukurtos „Apple“ ausinės.

Pavadinimu „iBeats“ pavadintas konceptas įprastas „Beats Solo“ ausines, tačiau pasižymi išmaniojo telefono „iPhone“ korpuso spalvomis, „Lightning“ jungtimi, bevieliu baterijos  įkrovimu, stereo mikrofonais bei šviečiančiu „Apple“ logotipu, šalia kurio – ausinių valdymo mygtukai.

Kviečiame pasižiūrėti koncepto nuotraukas ir vaizdo įrašą.

[youtube id=“yXM64lJLyGI“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]

Išmaniojo laikrodžio „iWatch“ konceptas: 2,5 colio ekranas, „iOS 8“ ir krūva sensorių

Išmaniojo laikrodžio „iWatch“ konceptas: 2,5 colio ekranas, „iOS 8“ ir krūva sensorių

Dizaino studija „SET Solution“ pristatė dar vieną konceptą. Šįkart jame vaizduojamas išmanusis laikrodis „iWatch“.

Koncepte atskleidžiama, jog laikrodis pasižymi 2,5 colio įstrižainės liečiamuoju ekranu, operacine sistema „iOS 8“, 6 dienas tarnaujančia baterija bei gausybe vartotojo fizinę būklę stebinčių sensorių.

Jau anksčiau skelbėme apie „Apple“ planus išleisti dviejų skirtingų tipū laikrodžio modelius: vieną sportininkams, o kitą – į dizainą ir išvaizdą orientuotiems žmonėms. Teigiama, kad abu modeliai turės lietimui jautrų ekraną bei bus atsparūs vandeniui.

Be to, sportininkams skirta versija pasižymės kompasu bei gausybe sensorių, kurie gebės nustatyti kraujo spaudimą, širdies ritmą, kūno temperatūrą, lauko temperatūrą ir kitą informaciją.

Išmaniojo laikrodžio „iWatch“ modeliai turės ir vidinę atmintį, kuri, manoma bus 8 gigabaitai, kuri leis laikrodį naudoti kaip muzikos grotuvą „iPod“.

Kviečiame pasižiūrėti koncepto vaizdo įrašą.

[youtube id=“gL073OlHqfY“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]

Turite tai pamatyti: iki šiol kokybiškiausias „iPhone 6“ konceptas (nuotraukos)

„iPhone 6“ konceptas

Dizaineris Markas Pelinas iš Olandijos sukūrė iki šiol geriausiai atrodantį išmaniojo telefono „iPhone 6“ konceptą, kuris paremtas visais pagrindiniais iki šiol pasirodžiusiais gandais.

Vieni svarbiausiųjų gandų apie naujos kartos „Apple“ išmanųjį telefoną skelbė, kad įrenginys pasižymės į muzikos grotuvą „iPod touch“ panašiu dizainu, t.y. turės dar plonesnį nei „iPhone 5S“ korpusą ir l

Be to, jau seniai kalbama, kad „iPhone 6“ ekrano įstrižainė sieks 4,7 colio. Būtent tai atsispindi ir koncepto nuotraukose.

Kviečiame jas pasižiūrėti ir įvertinti.

Išmaniojo laikrodžio „iWatch“ konceptas (galerija)

„iWatch“ konceptas

Nors internete galima išvysti daug išmaniojo laikrodžio „iWatch“ konceptų ir norėtųsi pagaliau pamatyti, kaip atrodytų šis „Apple“ dėvimas įrenginys iš tikrųjų, kol kas dar nėra aišku, ar JAV technologijų kompanija jį išvis pristatys. 

Tačiau internautai ir patyrę dizaineriai ir toliau kuria laikrodžio konceptus. Vienas naujausių – išties įspūdingas.

Kaip teigia vengrų kilmės grafikos dizaineris Gaboras Baloghas, jo sukurtas konceptas išsiskiria iš kitų. „Man jau pabodo visi tie „gykiški“ laikrodžio konceptai“, – teigia dizaineris.

To paskatintas jis sukūrė klasikinio ir modernaus laikrodžio mišinį. Koncepto nuotraukose matyti, jog laikrodis pasižymi odine rankenėle ir ovaliu ciferblatu, kuriame įmontuotas ekranas.

Kviečiame pasižiūrėti koncepto nuotraukas.

„iWatch“ konceptas „iWatch“ konceptas „iWatch“ konceptas „iWatch“ konceptas

Konceptas: išmanieji laikrodžiai „iWatch S“ ir „iWatch C“

Išmaniojo laikrodžio „iWatch C“ konceptas

Technologijų konceptus kuriantis dizaineris Martinas Hajekas sukūrė išmaniųjų laikrodžių „iWatch S“ ir „iWatch C“ konceptus. Abu laikrodžiai pasižymi nauja išvaizda, o „iWatch C“, kaip ir išmanusis telefonas „iPhone 5C“, turi plastikinę nugarėlę.

„Niekas nežino kaip atrodys „iWatch“, net ir garsusis gandų nutekintojas Sonny Dicksonas. Visi žino apie gamybos problemas, su kuriomis susiduria „Apple“, – koncepto aprašyme teigia. M. Hajekas.

Kviečiame pasižiūrėti koncepto nuotraukas. Abu laikrodžius galima įsigyti 3D formato. Taip pat kviečiame peržvelgti šio dizainerio sukurtą „Apple“ televizoriaus konceptą.

„iPhone 6“ konceptas: pirštų antspaudų skenerį keičia akies nuskaitymas

„iPhone 6“ konceptas

Dar rugsėjo mėnesį pristatytas išmanusis telefonas „iPhone 5S“ pasižymėjo flagmanų rinkoje iki šiol nematyta funkcija – pirštų antspaudų nuskaitymo sensoriumi. Ši galimybė leidžia „iPhone 5S“ vartotojams apsaugoti savo telefoną ir pirkti aplikacijas vos vieno piršto paspaudimu.

Tačiau kompanija „SET Solution“ turi geresnį pasiūlymą – vietoje piršto antspaudo telefoną atrakinti tiesiog nuskaičius akį. Būtent tokią idėją kompanija atskleidė sukūrusi „iPhone 6“ konceptinį vaizdo įrašą.

Vaizdo įraše vaizduojama, kaip vartotojui užtenka telefoną nukreipti priešais akį ir jis atrakinamas. Tokiu pačiu metodu vartotojas gali įsigyti aplikacijas iš „App Store“.

Be šios funkcijos koncepte galima pamatyti ir kaip ‚SET Solution“ įsivaizduoja „iPhone 6“ dizainą.

Kviečiame pasižiūrėti koncepto vaizdo įrašą.