Kaip padovanoti „App Store“ aplikaciją?

Kaip padovanoti „App Store“ aplikaciją?

Ne paslaptis, kad Kalėdų laikotarpis yra tas metas, kai be prasmingų švenčių minėjimo dovanojame vieni kitiems dovanas. Kasmet tampa vis sunkiau geram draugui ar giminaičiui atrasti kažką tokio, kas būtų naudinga ir neatsidurtų spintos kampe po kelių dienų. Tačiau ne ką mažiau gera dovana gali būti mobilioji aplikacija.

Elektroninėje aplikacijų parduotuvėje „App Store“ šiuo metu yra per 1 milijonas aplikacijų. Tad jei žmogus naudojasi „Apple“ sukurtu išmaniuoju telefonu „iPhone“, plašetiniu kompiuteriu „iPad“ arba muzikos grotuvu „iPod touch“, naudinga aplikacija gali būti kur kas geriau už raktų pakabuką ar parduotuvės čekį.

Tad belieka išsirinkti, kokią aplikaciją dovanoti, ir ją nusiųsti norimam žmogui. Kaip tą padaryti?

Kaip padovanoti aplikaciją „App Store“ programoje

Kaip padovanoti „App Store“ aplikaciją?

1 žingsnis. Atsidarykite „App Store“ programą savo „iPhone“ ar „iPad“.

2 žingsnis. Raskite aplikaciją, kurią norite padovanoti.

3 žingsnis. Spauskite dalinimosi piktogramą, esančią viršutiniame dešiniajame ekrano krašte. Ji panaši į kvadratą su rodykle į viršų.

4 žingsnis. Iššokusiame lange pasirinkite „Gift“.

5 žingsnis. Įveskite aplikacijos gavėjo, t.y. žmogaus, kuriam dovanosite, elektroninį paštą. Kiekvienas atskiras el. paštas bus įskaitytas kaip apmokėjimas už aplikaciją vieną kartą.

6 žingsnis. Įrašykite asmeninę žinutę-sveikinimą. Jis bus matomas į gavėjo el. paštą atkeliavusiame laiške.

7 žingsnis. Pasirinkite aplikacijos „pristatymo“ datą. Jei ruošiatės aplikaciją dovanoti Kalėdų proga, pasirinkite gruodžio 24 ar 25 dieną.

8 žingsnis. Spauskite „Next“.

9 žingsnis. Pasirinkite norimą į el. paštą atkeliausiančio laiško dizainą.

10 žingsnis. Spauskite „Next“.

11 žingsnis. Patvirtinkite savo užsakymą spausdami „Buy“, o paskui „Buy Now“. Būsite paprašyti įvesti savo „Apple ID“ slaptažodį.

Viskas! Aplikacija bus pristatyta nurodytu laiku. Svarbu, kad išrinktumėte naudingą aplikaciją, kuria žmogus galėtų palengvinti savo kasdienius darbus ar turiningai praleisti laisvalaikį.

Linksmų ir šiltų švenčių!

Vaizdo įraše – šventinis sveikinimas iš 2 tūkst. telefonų „iPhone“

Šventinis sveikinimas iš 2 tūkst. telefonų „iPhone“

Artėjantis Kalėdų metas verčia ieškoti būdų kaip kuo originaliau pasveikinti artimuosius ir draugus laukiamiausių švenčių proga. Tiesa, nieko nėra originaliau už iš tūkstančių technologinių įrenginių susidedantį sveikinimą.

Būtent tokį sveikinimą sugalvojo animacijos studija „Aatma Studio“. Jie sukūrė vaizdo įrašą, kuriame per 2 tūkstančius išmaniųjų telefonų „iPhone“ krenta vienas po kito it domino, sukurdami užrašą „Linksmų atostogų“ su fejerverkų animacija.

Tiesa, nors šis vaizdo įrašas yra netikras, t.y. sukurtas naudojantis kompiuterine grafika, vis vien atrodo tikroviškai ir nuteikia šventiškai.

„Aatma Studio“ jau kiek anksčiau pasižymėjo sukūrusi panašaus tipo vaizdo įrašą, kuriame domino principu „krenta“ 10 tūkst. telefonų „iPhone“.

Kviečiame pasižiūrėti abu vaizdo įrašus.