Paaiškėjo, kiek „iPhone 6S“ gali kainuoti Lietuvoje

iPhone 6S

Nors dar prekyba naujausiais kompanijos „Apple“ išmaniaisiais telefonais „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ dar neprasidėjo, o prekyba Lietuvoje gali prasidėti ne anksčiau spalio mėnesio, jau yra gana aišku, kiek naujieji modeliai gali kainuoti mūsų šalyje.

Kadangi nuo šių metų pradžios Lietuvoje yra įvestas euras ir autorizuotose „Apple“ pardavimo vietose „iPhone“ kainos nesiskiria nuo „Apple“ parduotuvių didžiosiose Europos valstybėse, galima teigti, kad Lietuvoje naujieji „iPhone“ kainuos tiek pat, kiek ir, pavyzdžiui, Vokietijoje ar Prancūzijoje.

Šiuo metu Vokietijoje „iPhone 6S“ su 16 gigabaitų atmintimi oficiali kaina yra 739 eurai, o identiškos talpos „iPhone 6S Plus“ – 849 eurai. Palyginimui, Prancūzijoje tokios ir kitų talpų modeliai yra 10 eurų brangesni.

Tačiau dėl šiek tiek didesnio pridėtinės vertės mokesčio ir kitų papildomų mokesčių Lietuvoje „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ greičiausiai bus tokia kaip Prancūzijoje, o ne Vokietijoje. Visgi, skirtumas – vos 10 eurų.

Lietuvoje įgalioti „iPhone“ pardavėjai yra įgaliotas „Apple“ produktų pardavėjas „iDeal“, oficialus ryšio operatorius „Omnitel“ bei autorizuotas „Apple“ pardavėjas iShop.lt.

Pateikiamą preliminarų „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ kainų sąrašą.

Pavadinimas/talpa16GB64GB128GB
„iPhone 6S“749€859€969€
„iPhone 6S Plus“859€969€1079€