„Apple“ kuria naujus įpakavimus savo parduotuvėse parduodamiems trečių šalių aksesuarams

„iPhone 6“ įpakavimas

Kompanija „Apple“ per pastaruosius šešis mėnesius iš peties darbavosi su trečių šalių aksesuarų gamintojais ir jų kuriamais produktais, keičiant jų įpakavimų dizainus, praneša 9to5Mac.com.

Kaip skelbiama, „Apple“ darė įtaką keisti dizainą tik tiems produktams, kuriais yra prekiaujama pačios „Apple“ parduotuvėse tiek internete, tiek didžiuosiuose pasaulio miestuose.

Sprendimą keisti kitų gamintojų produktų įpakavimus „Apple“ paskatino priimti noras suvienodinti juos su pačios JAV milžinės gaminamų įrenginių pakuotėmis, kurios pasižymi preciziškumu ir skoningu dizainu.

Kol kas tarp gamintojų, kurių produktų įpakavimai buvo pakeisti, pateko „Tech21“, „Sena“, „Incase“, „Mophie“, „Logitech“ ir „Life Proof“.

Teigiama, kad nauji įpakavimai pasižymės daugiausia balta spalva, minimalistiniais šriftais ir užrašais, o tai reiškia, kad bus panašūs į esamus „iPhone“, „iPad“ ar „Apple Watch“ įpakavimus.

Anot šaltinių, gamintojų, kurie nesutiks keisti savo įpakavimų, produktais bus šalinami iš parduotuvių lentynų. Tokiu būdu bus bandoma viso parduotuvių asortimento išvaizdą suvienodinti.

Produktų įpakavimai