„TITAN LOOP“: tvirtas „iPhone“ kabelis, kurio daugelis taip ilgai laukė

Dažnas telefonų „iPhone“ ar kitų mobiliųjų „Apple“ įrenginių naudotojas susiduria su jais naudojamų „Lightning“ kabelių trapumo problema. Išties, pastarieji laikytų gal ir neblogai, jei visi šiuos kabelius naudotų taip, kaip priklauso: nesinaudotų įrenginiu, kai šis įkraunamas ar neužlenktų kabelio ties jungtimis. 

Nesilaikantiems šių taisyklių ir nenorintiems dažnai pirkti naujų kabelių, amerikiečių kompanija „Fuse Chicken“ siūlo išeitį – kabelį iš plieno.

Iš pirmo žvilgsnio „TITAN“ kabelis gali pasirodyti ne itin patrauklus, bet jis tokiu ir neprivalo būti.

Į mūsų rankas patekęs „TITAN LOOP“ yra kabelis-raktų pakabukas, kurio ilgis – beveik 25 centimetrai. Kompanija yra išleidusi ir 1 metro ilgio šio laido versiją. Šie kabeliai yra padengti plienu, o ties jų jungtimis yra panaudotas vientiso plastiko korpusai.

„TITAN LOOP“ galima patogiai naudoti kaip raktų pakabuką.

Gamintojas deklaruoja, kad šie kabeliai yra tvirčiausi pasaulyje, todėl jiems nėra baisūs nei augintinių apkandžiojimai, nei susilankstymai, nei laido susipainiojimai. Be to, suteikiama neribota garantiją.

Svarbu paminėti, kad „Fuse Chicken“ gaminami kabeliai yra sukurti laikantis „Made for iPhone“ (MFI) programos, todėl jie yra sertifikuoti ir atpažįstami kaip originalūs aksesuarai.

Jei įkrovimo kabelį naudojate itin dažnai ir visur su savimi nešiojatės, „TITAN LOOP“ – geriausias pasirinkimas.

Standartinį vieno metro „TITAN“ kabelį galima įsigyti ir „iDeal“ salonuose. Kaina – 34,95 euro. Raktų pakabuko stiliaus „TITAN LOOP“ bei kitus „Fuse Chicken“ gaminius galite įsigyti tiesiai iš gamintojo svetainės.