„Instagram“ kviečia dalintis trumpais filmukais su nauja aplikacija „Boomerang“

Ketvirtadienį socialinis nuotraukų ir vaizdo įrašų tinklas „Instagram“ išleido naują aplikaciją „Boomerang“, kuria galima kurti trumpus vaizdo įrašus, sudarytus iš serijos nuotraukų. Panašią funkciją siūlo ir „Apple“, kuri su „iPhone 6S“ išleido galimybę kurti „Live Photos“.

„Boomerang“ visiems be registracijos leidžia nemokamai kurti trumpus vaizdo įrašus naudojantis galine arba priekine įrenginio kamera. Paspaudus mygtuką, aplikacija sukuria 10 nuotraukų ir sujungia jas į vieną judantį darinį, pridedama vientisus ir tolygius perėjimus.

Šie filmukai gali būti pasidalinti „Instagram“ ar „Facebook“ tinkluose tiesiai iš „Boomerang“ aplikacijos arba išsaugoti į įrenginio atmintį vėlesniam dalinimuisi.

„Boomerang“ galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.

Boomerang

„iPhone 6S“ su 16 gigabaitų atmintimi gali išsaugoti 35 minutes 4K kokybės vaizdo įrašo

iPhone 6S

Naujasis „Apple“ išmanusis telefonas „iPhone 6S“ gali filmuoti 4K kokybės vaizdo įrašus, tačiau jei planuojate kurti tokios kokybės filmukus su šio telefono kamera, 16 gigabaitų talpos modelis nebūtų geriausias pasirinkimas.

Portalas BGR.com pasidalino technologijų apžvalgininko Marqueso Brownlee apžvalgos vaizdo įrašu, kuriuo atskleidžiama, kiek vidinės „iPhone 6S“ atminties užima atitinkamos kokybės vaizdo įrašas.

Štai apžvalgos rezultatai:

  • 720p HD, 30 kadrų per sekundę – minutės trukmės įrašas užima 60 megabaitų
  • 1080p HD, 30 kadrų per sekundę – minutės trukmės įrašas užima 130 megabaitų
  • 1080p HD, 60 kadrų per sekundę – minutės trukmės įrašas užima 200 megabaitų
  • 4K, 30 kadrų per sekundę – minutės trukmės įrašas užima 375 megabaitus

Tai reiškia, kad 16 gigabaitų talpos „iPhone 6S“ modelyje, iš kurių vartotojui yra suteikiama 13 gigabaitų, nes kita dalis atitenka operacinei sistemai, gali tilpti apytiksliai 34,4 minutės 4K kokybe nufilmuoto vaizdo įrašo. Žinoma, su sąlyga, kad telefone daugiau nėra jokių kitų failų.

Be to, svarbu paminėti ir tai, kad kita nauja „iPhone 6S“ kameros savybė yra funkcija „Live Photos“, kuria sukurtos nuotraukos užims dvigubai daugiau įrenginio vietos.

„Nufilmuota su „iPhone 6“: „Apple“ paviešino naujus vaizdo įrašus

„Nufilmuota su „iPhone 6“

Kompanija „Apple“ tęsia vaizdo įrašų, nufilmuotų su išmaniuoju telefonu „iPhone 6“, reklaminę kampaniją. Pirmadienį paviešinti dar keturi vaizdo įrašai.

Naujieji vaizdo įrašai yra nufilmuoti keturiose pasaulio šalyse: Okandijoje, Australijoje, JAV ir Norvegijoje. Juos demonstruojamos tokios „iPhone 6“ kameros funkcijos kaip sulėtintas bei pagreitintas filmavimai.

Pirmajame vaizdo įraše demonstruojami su „Time Lapse“ funkcija nufilmuoti debesys, o antrajame – ant žolės ropojantis vikšras. Trečiajame vaizdo įraše galima išvysti su „iPhone 6“ nufilmuotų skraidančių mašalų būrį, o paskutiniajame – besivažinėjančių riedlentininkų šešėlius, nufilmuotus su „Slow motion“ funkcija.

Kviečiame pasižiūrėti visus vaizdo įrašus.

https://youtu.be/R9vVgqmMke0

https://youtu.be/6dYxiii8hqI

https://youtu.be/R8mBpSBb1XY

https://youtu.be/67VZ-Dn-I9s