Atpigo televizijos priedėlis „Apple TV“

„Apple TV“

Pirmadienį „Apple“ pristatymo metu buvo pranešta džiugi žinia – populiarus televizijos priedėlis „Apple TV“ dabar kainuos pigiau. 

Kaip skelbiama „Apple“ internetinėje parduotuvėje, JAV gyventojai įrenginį gali įsigyti už 69 dolerius. Anksčiau „Apple TV“ šioje šalyje kainavo 99 JAV dol.

Tiesa, Europoje priedėlis, suteikiantis galimybę belaidžiu ryšiu perduoti vaizdą ir garsą į televizorių ar projektorių, taip pat pigo – iki 79 eurų (ankstesnė kaina – 99 eurai).

Nuo šiandien visuose „iDeal“ salonuose „Apple TV“ galima įsigyti už sumažintą kainą.

„VLC“ iš lėto sugrįžta į „App Store“

„VLC“ aplikacija

Populiarus muzikos ir vaizdo įrašų grotuvas „VLC“, skirtas įrenginiams su „iOS“ operacine sistema, po truputį sugrįžta į aplikacijų parduotuvę „App Store“. 

Praėjusį rudenį vos pasirodžius operacinei sistemai „iOS 8“, aplikacija tuoj pat dėl neatskleistų priežasčių buvo pašalinta iš „App Store“. Tačiau gruodžio pabaigoje „VLC“ kūrėjai pranešė, kad aplikacija sugrįš 2015 metų pradžioje.

Ir nors „VLC“ jau galima išvysti „App Store“, dar ne visi vartotojai aplikaciją gali atsisiųsti. Tie, kurie anksčiau buvo atsisiuntę „VLC“, tą ir vėl gali padaryti, o tiems, kurie yra nauji vartotojai, regis, dar teks palaukti.

Naujausia „VLC“ versija 2.4.1 suteikia „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ palaikymą.

„VLC“ kol kas galite nemokamai atsisiųsti iš anksčiau parsisiųstų aplikacijų („Purchased“) sekcijos, esančios „App Store“ programoje.

Uždaryta populiari „Mac“ skirta „torrent“ filmų žiūrėjimo programa „Popcorn Time“

Filmų žiūrėjimo nelegaliai programa „Popcorn Time“

Prieš daugiau nei mėnesį pasirodžiusi kompiuteriams „Mac“ skirta filmų žiūrėjimo iš „torrent“ puslapių programa „Popcorn Time“ – uždaryta. Apie tai penktadienį pranešė programos kūrėjai.

Atviro kodo programa per trumpą laiką tapo populiaria tarp „Mac“ vartotojų visame pasaulyje, nes leido lengvai, tačiau nelegaliai peržiūrėti autorinėmis teisėmis apsaugotus filmus.

Kaip teigia kūrėjai, tolesnį programos gyvavimą jie nutraukė dėl to, kad jaudinasi dėl kilsiančių sankcijų už nelegalaus turinio platinimą.

Prieš keletą dienų programa buvo pašalinta ir iš vienos didžiausių failų talpyklų „Megaupload“.