„Facebook Messenger“ aplikaciją nuo šiol galima naudoti ir be „Facebook“ paskyros

„Facebook Messenger“

Socialinis tinklas „Facebook“ trečiadienį atnaujino bendravimo aplikaciją „Messenger“, kuri nuo šiol leis ja naudotis net ir neturint „Facebook“ paskyros.

Kaip skelbia „Facebook“, nuo šiol nauji vartotojai galės rinktis prisijungimą be „Facebook“ paskyros, suvedant tik savo vardą, telefono numerį bei pridedant nuotrauką.

Tiesa, socialinis tinklas pažymi, kad naudojimasis „Facebook“ paskyra „Messenger“ aplikacijoje vis dar turi privalumų, nes per ją galima bendrauti su savo draugais ir kontaktais, pasiekti visas savo „Facebook“ žinutes.

„Facebook Messenger“ galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.

„Facebook Messenger“ nuo šiol galima atlikti vaizdo skambučius

„Facebook Messenger“ aplikacija

Pirmadienį socialinis tinklas „Facebook“ atnaujino savo mobilią bendravimo aplikaciją „Facebook Messenger“, pristatydamas galimybę vartotojams bendrauti vaizdo skambučiais.

Nuo šiol, atlikti vaizdo skambučiui tereikia paspausti vaizdo kameros piktogramą, esančią viršutiniame dešiniajame susirašinėjimo kampe.

Vaizdo skambučiai yra galimi tarp visų „Facebook Messenger“ aplikacijos vartotojų, nepaisant to, kokiu įrenginiu yra naudojamasi, t.y. nebūtinai to pačio gamintojo ar modelio.

Jau nuo pirmadienio vaizdo skambučių „Facebook Messenger“ aplikacijoje funkcija yra galima „iOS“ ar „Android“ įrenginius turintiems vartotojams, kurie gyvena šiose šalyse: Belgijoje, Kanadoje, Kroatijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Graikijoje, Airijoje, Laose, Lietuvoje, Meksikoje, Nigerijoje, Norvegijoje, Omane, Lenkijoje, Portugalijoje, D. Britanijoje, JAV ir Urugvajuje.

Atnaujinta „Facebook Messenger“ aplikacija jau artimiausiu metu turėtų tapti prieinama „App Store“.

„Facebook“ iš „App Store“ pašalino „Camera“ ir „Poke“ aplikacijas

„Facebook“

Socialinis tinklas „Facebook“ penktadienį iš aplikacijų parduotuvės „App Store“ pašalino dvi aplikacijas: „Camera“ ir „Poke“.

Užpraeitais metais pristatyta „Poke“ turėjo tapti „Snapchat“ alternatyva, tačiau nesulaukė vartotojų dėmesio.

Tais pačiais metais pristatyta ir „Camera“ aplikacija, kuri leido patogiai dalintis nuotraukomis. Tačiau aplikacija pasižymėjo beveik tokiomis pačiomis funkcijomis, kokios yra ir standartinėje „Facebook“ programoje.

Šiuo metu „Facebook“ turi keturias aplikacijas, patalpintas „App Store“: „Facebook“, „Facebook Messenger“, „Facebook Pages Manager“ ir „Paper“.

Išleista atnaujinta „Facebook“ susirašinėjimo aplikacija „Messenger“

Atnaujinta „Messenger“ aplikacija

Socialinis tinklas „Facebook“ išleido gerokai atnaujintą susirašinėjimo aplikaciją „Messenger“, pritaikytą operacinei sistemai „iOS 7“. Nuo šiol vartotojai aplikacijoje galės siųsti tekstines žinutes ir į mobiliuosius telefonus.

Nors „iOS 7“ oficialiai išleista dar rugsėjį, „Facebook“ tik dabar atnaujino susirašinėjimo aplikaciją ir pritaikė ją naujai operacinei sistemai.

Nuo šiol turėsite galimybę per aplikaciją rašyti kitam asmeniui tiesiai į telefoną, jei jis nėra prisijungęs prie „Facebook“. Be to, aplikacija leis bendrauti tekstinėmis žinutėmis ir su tais, kurie nėra užsiregistravę šiame socialiniame tinkle – tereiks įvesti reikiamo žmogaus telefono numerį.

Be to, „Facebook“ aplikacijoje norėdami įeiti į žinučių skiltį, būsite nuo šiol nukreipiami į „Messenger“.

„Messenger“ galite nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.