„Apple“ dalinasi trimis aplinkos apsaugą skatinančiais darbalaukiais

Kompanija „Apple“, reklamuodama savo teikiamą senų „Apple“ įrenginių perdirbimo paslaugą, specialiame savo svetainės tinklalapyje pasidalino trimis darbalaukiais, kuriais rodo savo dėmesį aplinkos apsaugai.

Tiesa, ši svetainė yra skirta „Apple“ parduotuvėse apsilankiusiems ir perdirbimui seną įrenginį palikusiems klientams. Perdirbimui palikęs įrenginį, klientas gauna padėkos kortelę, ant kurios užrašytas internetinės svetainės adresas – apple.com/thanks.

Visiems prieinamoje svetainėje galima išvysti ir atsisiųsti tris grafikos dizainerio Anthony Burrillo sukurtus darbalaukius, skirtus „iPad“, „iPhone 5“ ir „iPhone 6“

Norėdami peržiūrėti ar atsisiųsti darbalaukius savo „iOS“ įrenginiui, spauskite čia.

Naujausią „Apple“ vaizdo įrašą įgarsino pats Timas Cookas

Saulės energijos panaudojimas „Apple“ gamyklose / Youtube.com stopkadras
Saulės energijos panaudojimas „Apple“ gamyklose / Youtube.com stopkadras

„Apple“ paviešino naują vaizdo įrašą, kuriame pasakoja apie tai, kaip kompanija siekia sumažinti jos poveikį aplinkai „palikti pasaulį geresnį, nei jį radome“.

Įdomu yra tai, kad šį vaizdo įrašą įgarsino pats „Apple“ generalinis direktorius Timas Cookas, kuris vos įrašo metu pasakojo apie savo vadovaujamos kompanijos gerus planus.

„Apple“ mes stengiamės sumažinti mūsų įtaką klimato atšilimui, rasti būdų naudoti ekologiškesnes žaliavas produktų gamybai ir išsaugoti atsargas ateities kartoms. Šis įrašas buvo nufilmuotas „Apple“ gamyklose. Ir dar labiau, nei bet kada anksčiau, mes stengsimės palikti pasaulį geresnį, nei jį radome“, – teigia „Apple“.

„Apple“ pastaruoju metu ypač suaktyvino savo ekologiškos veiklos kampaniją. Tačiau, kompanija yra paskelbta ir kaip viena gamtai draugiškiausių kompanijų pasaulyje.

Kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą.

[youtube id=“EdeVaT-zZt4″ width=“600″ height=“340″ position=“center“]