Naujausiose „Windows 10“ reklamose „Microsoft“ atskleidžia pranašumus prieš „Mac“

Kompanija „Microsoft“ išleido seriją reklamų, kuriose apžvelgiamos kompiuterių „Mac“ vartotojams neprieinamos operacinės sistemos „Windows 10“ funkcijos. 

Reklamose vaidina projekto edukacinio projekto „The Bug Chicks“ autorės Kristie ir Jess. Viena iš jų yra „Mac“ vartotoja, o kita – „Windows 10“. Pati „Microsoft“ teigia, kad tai – tikri žmonės, kuriems yra sumokėta už tikrą nuomonę.

Reklamose „Microsoft“ demonstruoja pagrindinį „Windows“ pranašumą – valdymą pirštu. Šią funkcija pasižymi kompiuteriai su operacine sistema „Windows 10“ ir liečiamaisiais ekranais.

Be to, „Microsoft“ turi ir savo sukurtą virtualų balso asistentą „Cortana“, kuris, kaip teigia jos kūrėja, padeda lengviau atlikti kasdienes funkcijas, į pagalbą pasitelkiant balso komandas.

Kviečiame pasižiūrėti reklamas.

https://youtu.be/k6SVsf0k2i0

https://youtu.be/ln5LU532GuY

https://youtu.be/WHoHKjjttvQ

„Microsoft“ reklamose ir toliau šaiposi iš „Siri (video)

Nusikaltėlis klausė „Siri“, kur paslėpti aukos kūną

„Microsoft“ ir vėl išleido dvi reklamas, kuriose bando pasišaipyti iš „Apple“ virtualaus balso asistento „Siri“, siūlydama savo alternatyvą, pavadinimu „Cortana“.

Reklamose vaizduojama, kaip „Cortana“ gali išsamiai atsakyti š vieną ar kitą vartotojo klausimą, o „Siir“ tuo tarpu nesugeba tinkamai sureaguoti.

Tai ne pirmas kartas, kai „Microsoft“, panašiai kaip ir „Samsung“, išleidžia prieš „Apple“produktus ir paslaugas nukreiptas reklamas. Vienos paskutiniųjų – „iPad“ ir „Surface“ planšečių palyginimas.

Kviečiame pasižiūrėti abi reklamas.

[youtube id=“DIdf99noLJk“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]

[youtube id=“vfozrCjKHus“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]