„Apple Watch“ nesulaukė rimto atnaujinimo, tačiau atpigo ir pasipuoš naujomis apyrankėmis

Kompanija „Apple“ pirmadienį vykusio pristatymo metu pranešė, kad populiariausias pasaulyje išmanusis laikrodis „Apple Watch“ ne tik atnaujintas naujomis apyrankėmis, bet ir kainuos šiek tiek pigiau.

Nuo pat pirmadienio, 38 milimetrų ekrano įstrižainės „Apple Watch Sport“ kainuos 50 JAV dolerių mažiau nei anksčiau – 299 JAV dol. Europoje greičiausiai pigiausio „Apple Watch“ modelio kaina sieks 299 eurus.

Be kainos sumažinimo, „Apple“ taip pat pristatė naujas „Apple Watch“ apyrankes. Išmaniojo laikrodžio naudotojams pristatyta nauja iš nailono pagamintų spalvotų apyrankių serija. Pirkėjai 49 eurus kainuojančią apyrankę galės rinktis iš septynių spalvų.

Greta naujos apyrankių linijos, vartotojai galės įsigyti ir esamas apyrankes su atnaujinta spalvų gama. „Apple“ teigia, kad didžiulis laikrodžio apyrankių pasirinkimas yra skirtas tam vienam trečdaliui „Apple Watch“ vartotojų, kurie mėgsta dažnai keisti savo laikrodžių apyrankes.

Beveik 60 eurų kainuojančios „Apple Watch Sport“ apyrankės savikaina – vos 2 eurai

„Apple Watch Sport“ apyrankės

Išmaniojo laikrodžio „Apple Watch Sport“ silikoninės apyrankės savikaina nesiekia nė 2 eurų, skelbia technologijų tyrimų įmonė „IHS“.

Anot jos, nei dviejų eurų sumos nesiekia 38 milimetrų dydžio sportinio „Apple Watch“ modelio gamyba. Apyrankė Europos gyventojams oficialiai parduodama už 59 eurus.

„Į prognozuojamą kainą neįeina išlaidos pakavimui ir transportavimui“, – teigia „IHS“ analitikas Kevinas Kelleris.

Šis atvejis yra palyginamas su populiariu rinkoje skustuvo ir skutimosi peiliukų modeliu, kuomet produktas yra parduodamas už kuklesnę kainą, o kur kas didesnis pelnas gaunamas iš aksesuarų pardavimų.

„Apple“ atnaujino „Beats Powerbeats2“ ausines „Apple Watch Sport“ spalvomis

„Beats Powerbeats2“ ausinės

Kompanija „Apple“ atnaujino bevieles ausines „Beats Powerbeats2“, suteikdama joms tokias pats spalvas, kokios yra ant išmaniojo laikrodžio „Apple Watch Sport“ apyrankių.

„Bevielės „Beats Powerbeats2“ ausinės dabar yra tokių spalvų, kurios dera prie jūsų „Apple Watch Sport“ apyrankės“, – teigia „Apple“.

Vartotojai dabar gali rinktis juodos, baltos, rožinės, mėlynos ir žalios spalvų ausinių modelius.

„Beats Powerbeats2“ ausinės yra sukurtos orientuojantis į sportuoti mėgstančius žmones, nes yra prakaitui ir drėgmei atsparios. Jos taip pat pasižymi „Bluetooth“ iki 30 metrų palaikymu, aukšto lygio garso kokybe bei iki 6 valandų veikiančia baterija.

„Beats Powerbeats2“ kaina Europoje – 199,95€. Šių ausinių galite rasti ir „iDeal“ salonuose.

Spalvotos „Apple Watch Sport“ apyrankės sveria skirtingai

„Apple Watch Sport“ apyrankės

„Apple“ savo oficialioje svetainėje pateikia gausybę duomenų apie savo išmanųjį laikrodį „Apple Watch“. Tačiau labai nedaug svetainės lankytojų pastebėjo, kad „Apple Watch Sport“ modelio spalvotų apyrankių svoriai skiriasi.

Kai kurie gali pagalvoti, kad paprastas spalvos pakeitimas neturėtų daryti įtakos svoriui. Pateikiame „Apple“ svetainėje oficialiai prieinamus išmatavimus.

38 mm sportinė apyrankė:

● balta = 47 g
● mėlyna = 44 g
● žalia = 43 g
● rožinė = 42 g
● juoda = 37 g

42 mm sportinė apyrankė:

● balta = 51 g
● mėlyna = 48 g
● žalia = 48 g
● rožinė = 46 g
● juoda = 40 g

Skaičiai rodo, kad lengviausia „Apple Watch Sport“ apyrankė yra juodos, o sunkiausia – baltos spalvos.