„Apple“ dalinasi trimis aplinkos apsaugą skatinančiais darbalaukiais

Kompanija „Apple“, reklamuodama savo teikiamą senų „Apple“ įrenginių perdirbimo paslaugą, specialiame savo svetainės tinklalapyje pasidalino trimis darbalaukiais, kuriais rodo savo dėmesį aplinkos apsaugai.

Tiesa, ši svetainė yra skirta „Apple“ parduotuvėse apsilankiusiems ir perdirbimui seną įrenginį palikusiems klientams. Perdirbimui palikęs įrenginį, klientas gauna padėkos kortelę, ant kurios užrašytas internetinės svetainės adresas – apple.com/thanks.

Visiems prieinamoje svetainėje galima išvysti ir atsisiųsti tris grafikos dizainerio Anthony Burrillo sukurtus darbalaukius, skirtus „iPad“, „iPhone 5“ ir „iPhone 6“

Norėdami peržiūrėti ar atsisiųsti darbalaukius savo „iOS“ įrenginiui, spauskite čia.

„Apple“ mini Žemės dieną – parduotuvių logotipai pasipuošė žaliai

„Apple“ parduotuvės pasipuošė Žemės dienai

Kompanija „Apple“ nepraleidžia kasmetinės tradicijos paminėti Pasaulinę Žemės dieną. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet „Apple“ parduotuvių visame pasaulyje logotipai pasipuošė žalios spalvos lapu, esančiu virš „obuolio“.

Dar pirmadienį „Apple“ paviešino kasmetinį atsakomybės aplinkai pranešimą, kuriuo supažindina su kompanijos per metus nuveiktais darbais siekiant pažaboti aplinkos užterštumą.

Pasaulinė Žemės diena minima kasmet balandžio 22 dieną, per kurią įprasta demonstruoti paramą aplinkos apsaugai. Lietuvoje ši diena yra minima balandžio 20 d.

Kviečiame pasižiūrėti, kaip „Apple“ parduotuvės visame pasaulyje pasipuošė Žemės dienai.