Nutekinta galimai telefono „iPhone 7“ nuotrauka

Kinų tinklaraštis „Bastille Post“ nutekino galimai išmaniojo telefono „iPhone 7“ nuotrauką, kurioje, teigiama, matyti aiškesnis kito kompanijos „Apple“ flagmano dizainas.

Labiausiai pastebimas įrenginio nuotraukoje išskirtinumas yra dviejų lęšių kamera. Ją juosia iki šiol dar „Apple“ telefonuose nematytas dizaino elementas, sujungiantis abu lęšius į vieną kamerą.

Tiesa, šioje nuotraukoje kamera atrodo kitaip nei anksčiau pasklidusiose nuotraukose, kuriose lęšiai vaizduoti kaip dvi atskiros kameros.

Nutekintos galimai telefono „iPhone 7“ nuotraukos

Nuotraukoje taip pat matyti pažįstamas blykstės ir mikrofono išdėstymas, tačiau joje nėra matomos ryšio antenų juostos, puikiai žinomos visiems „iPhone 6“ ir naujesnių modelių naudotojams. Dar vasario pradžioje buvo skelbta, kad „Apple“ gali atsisakyti antenų juostų, nes toks žingsnis suteiktų vientiso metalo galinės korpuso dalies išvaizdą.

Nutekintos galimai telefono „iPhone 7“ nuotraukos

Nemažai kalbų sukėlė nuotraukoje matomi trys taškai, esantys telefono galinės dalies apačioje. Spėjama, kad tai gali būti „Smart Connector“ jungtis, pirmą kartą pristatytos kartu su planšetiniu kompiuteriu „iPad Pro“ ir gebančios perduoti elektros energiją ir duomenis.

Visgi, nėra aišku, kaip „Smart Connector“ jungtis galėtų būti panaudota telefone „iPhone“, nes kol kas vienintelis šią jungtį palaikantis aksesuaras yra „iPad Pro“ skirta klaviatūrą-dėklas.

Kol kas nėra aišku, kada tiksliai bus pristatytas „iPhone 7“, tačiau šio telefono pristatymui „Apple“ greičiausiai pasirinks įprastą rudens sezoną.

Nutekintos galimai telefono „iPhone 7“ nuotraukos

Naujas „Apple“ patentas gali leisti paslėpti „iPhone 6S“ antenų išpjovimus

„iPhone 6“

Nors „iPhone“ produktų linija yra žinoma savo aukšto lygio išvaizda, išmanieji telefonai „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ pasižymi viena vieta, už kurios daugumai kliūna akys, tai – matomi ryšio antenų išpjovimai ant korpuso.

Šios plastikinės linijos, matomos „iPhone 6“ galinės dalies viršuje ir apačioje, iš tikrųjų yra antenos, skirtos įeiti ir išeiti signalui. Tačiau naujas „Apple“ patentas leidžia manyti, kad kompanija siekia paslėpti šias antenas ateities modeliuose.

Naujai pateiktas patentas apibrėžia technologiją, kuri leidžia paversti plastikines antenas atrodyti kaip pagamintoms iš metalo ir taip vartotojui leisti manyti, jog telefono galinė dalis yra pagaminta iš vientisos aliuminio plokštelės.

Nauja plastiką pakeisianti medžiaga, anot „Apple“, netrikdys nei mobiliojo ar internetinio ryšio, nei liečiamojo ekrano veikimo.

Tačiau naujo patento pateikimas nereiškia, kad mes tikrai išvysime tokią naujovę šių ar kitų metų „iPhone“ modeliuose. „Apple“ kasmet pateikia gausybę juokingų ar futuristinių idėjų. Kompanija yra pateikusi netgi patentą saulės energija veikiančiam įrenginiui.

Sekančios kartos „iPhone“, kuris greičiausiai vadinsis „iPhone 6S“, turėtų debiutuoti rugsėjo mėnesį.