„iDeal“ siūlo įsigyti „iPhone 6s“ pigiau mainais į seną telefoną

Įgaliotas „Apple“ produktų pardavėjas Lietuvoje „iDeal“ nuo penktadienio pradeda vykdyti akciją, kurios metu atnešus seną telefoną bus taikoma nuolaida visų talpų „iPhone 6s“ modeliams.

Atnešus bet kokio gamintojo seną telefoną bus pritaikyta 70 eurų nuolaida „iPhone 6s“ modeliui. Ši nuolaida negalioja „iPhone 6s Plus“, o atneštas telefonas nebūtinai turi būti veikiantis.

„iDeal“ pažymi, kad nuolaidos nėra sumuojamos, o pasiūlymo laikas ir prekių kiekis riboti.

„iDeal“ siūlo įsigyti „iPhone 6s“ pigiau mainais į seną telefoną

„iDeal“ siūlo įsigyti „Apple“ produkcijos pigiau, išsimokėtinai be pabrangimo

Įgaliotas „Apple“ produktų pardavėjas Lietuvoje „iDeal“ siūlo įsigyti išparduodamas prekes už mažesnę kainą. Be to, išsimokėtinai norinčių įsigyti klientų laukia geras pasiūlymas – lizingas be pabrangimo.

„iDeal“ išparduodamų prekių puslapyje galima rasti visiškai naujų ankstesnės kartos modelių, buvusių demonstracinių ar tiesiog su išpakuota gamykline pakuote įrenginių. Šalia kiekvieno produkto yra nurodyta jo būklė, kaina ir suteikiamas garantinis laikotarpis.

Perkantiems išsimokėtinai „iDeal“ siūlo 24 mėnesių lizingą be jokio pabrangimo. Ši akcija galioja visiems nešiojamiems „Apple“ kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams „iPad Air“, iPad Air 2“, „iPad mini 2“, „iPad mini 4“, išmaniajam telefonui „iPhone 6s“ (negalioja „iPhone 6s Plus“).

Tiesa, „iDeal“ neseniai sumažino „MacBook Air“ kainą. Dabar 128 gigabaitų vidinę atmintį turintis modelis kainuoja 1129 eurus (buvo 1179), o modelis su 256GB atmintimi – 1319 eurų (buvo 1379).

Visas akcijas ir naujienas galite rasti „iDeal“ svetainėje.

„iDeal“ savaitgalį švęs gimtadienį, skelbia daug nuolaidų

Įgaliotas „Apple“ produktų pardavėjas Lietuvoje „iDeal“ jau nuo šio penktadienio, t.y. nuo vasario 26 dienos, iki sekmadienio švęs savo gimtadienį. Ta proga skelbiamos akcijos visiems pagrindiniams „Apple“ produktams ir aksesuarams.

Vasario 26-28 dienomis visuose „iDeal“ salonuose bus taikoma 12 proc. nuolaida šiems produktams:

 • visiems planšetiniams kompiuteriams „iPad Air“, „iPad Air 2“, „iPad mini 2“ ir „iPad mini 4“;
 • visiems nešiojamiesiems kompiuteriams „MacBook“, „MacBook Air“ ir „MacBook Pro“;
 • visiems staliniams kompiuteriams „iMac“ ir „Mac mini“;
 • visiems televizijos priedėlio „Apple TV“ modeliams;
 • visiems muzikos grotuvams „iPod“;
 • visiems „Apple“ priedams ir aksesuarams;
 • visiems „Apple“ dėklams;
 • visoms „Beats“ ausinėms ir kolonėlėms;
 • visiems kitų gamintojų produktams.

Taip pat, bus taikoma 60 eurų nuolaida „iPhone 6s“ modeliams.

Skelbiama, kad akcijos nėra sumuojamos ir negalioja „iPad Pro“ ir „iPhone 6s Plus“ modeliams. Be to, akcijos nuolaidos galios tik parduotuvėse esančioms prekėms.

„iDeal“ parduotuves galite rasti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Šeštadienį Kauno ir Klaipėdos „iDeal“ salonuose – „JAMAM“ nuolaidos

Šį šeštadienį Kauno ir Klaipėdos prekybos centruose „Akropolis“ esančiuose įgalioto „Apple“ produktų pardavėjo „iDeal“ salonuose bus taikomos akcijos „JAMAM“ nuolaidos.

Kauno ir Klaipėdos „iDeal“ salonuose bus taikomos šios nuolaidos:

 • 25 proc. nuolaida „iPad mini 3“
 • 20 proc. nuolaida visiems kompiuterių krepšiams ir jų dėklams
 • 15 proc. nuolaida visoms ausinėms ir kolonėlėms

Primename, kad nuolaidos nėra sumuojamos ir galios tik šį šeštadienį nurodytų miestų „iDeal“ salonuose.

„iDeal“ siūlo įsigyti telefoną „iPhone 5S“ už dar mažesnę kainą

Įgaliotas „Apple“ produktų pardavėjas „iDeal“ penktadienį paskelbė naują išmaniojo telefono „iPhone 5S“ kainą. Dabar 16 gigabaitų vidinę atmintį turintis modelis kainuos 459 eurus.

Prieš tai tokios talpos modelis kainavo 60 eurų brangiau – 519 eurų. Akcinė kaina galioja visų spalvų 16GB modeliams.

„iPhone 5S“ buvo pristatytas 2013 metų rugsėjo mėnesį. Telefonas pasižymi 64 bitų architektūros, 1,3 gigaherco spartos „A7“ procesoriumi, 1 gigabaito operatyviąja RAM atmintimi bei 8 megapikselių kamera.

„iDeal“ salonai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

„Back to School“: „Apple“ su kiekvienu „Mac“ dovanos „Beats Solo2“ ausines

„Beats“

Kompanija „Apple“ atskleidė, kad kasmetinės „Back to School“ akcijos metu pirkėjai su kiekvienu naujais įsigytu kompiuteriu „Mac“ nemokamai gaus „Beats Solo2“ ausines.

Kaip skelbia JAV technologijų milžinė, akcijos pradžia yra liepos 23 diena, o ji baigsis rugsėjo 18 dieną.

Teigiama, kad vartotojai ausines gaus nemokamai su kiekvienu „iMac“, „MacBook“, „MacBook Pro“, „MacBook Air“ ir „Mac Pro“ kompiuteriu, o už papildomus 100 JAV dol. galės džiaugtis bevieliu ausinių modeliu.

Žinoma, kol kas šios akcijos sąlygos galioja tik JAV pirkėjams, tačiau visai galimas variantas, kad panašios sąlygos bus taikomos ir pas „Apple“ įgaliotus pardavėjus Lietuvoje „iDeal“. Tiesa, pastarieji apie akciją kol kas jokių žinių neskelbia.

„Apple“ skelbia „App Store“ savaitgalio išpardavimą, 24 aplikacijos po 99 euro centus

„iPad“

Kompanija „Apple“ vartotojus savaitgalį pasitiko paskelbusi akciją „nuostabios aplikacijos ir žaidimai“, kurios metu 24 skirtingų kategorijų aplikacijos kainuoja po 99 euro centus.

Tarp akcine kaina parduodamų aplikacijų pateko ir lietuvių sukurta „Pixelmator“, leidžianti patogiai ir funkcionaliai apdoroto nuotraukas „iPhone“ ir „iPad“ ekranuose.

Akcinės aplikacijos yra suskirstytos į dvi kategorijas: programas ir žaidimus. Jose yra po lygiai 12 pigiau parduodamų aplikacijų.

Norėdami peržiūrėti visą akcijos aplikacijų sąrašą, „iOS“ įrenginyje atidarykite „App Store“ parduotuvės aplikaciją.