Programinė „iOS 7“ klaida leidžia be slaptažodžio išjungti „Find My iPhone“ funkciją

„iOS 7“

Kompanijai „Apple“ praėjusį rudenį oficialiai išleidus naujausią mobiliosios operacinės sistemos „iOS“ versiją „iOS 7“ kišenvagiams tapo beveik nebeįmanoma pasinaudoti pavogtu telefonu „iPhone“.

Taip yra todėl, kad norint ištrinti vartotojo „iCloud“ paskyrą ar perrašyti įrenginio operacinę sistemą, yra reikalaujama išjungti „Find My iPhone“ funkciją, kuri yra reikalinga įrenginio buvimo vietai nustatyti. Tam, kad išjungti šią paslaugą, vartotojo prašoma suvesti savo „Apple ID“ ar „iCloud“ slaptažodį.

Deja, iš žemiau pateikto vaizdo įrašo galima matyti, jog yra galimybė apeiti slaptažodį. Norint tai padaryti, reikia išjungti „Find My iPhone“ ir ištrinti „iCloud“ paskyrą vienu metu spaudžiant abu mygtukus. Tačiau tai – sunkiausia viso proceso dalis.

Anot vaizdo įrašo, kai tai pavyksta padaryti, tereikia išjungti ir vėl įjungti įrenginį, o tuomet „iCloud“ paskyrą kartu su „Find My iPhone“ galima pašalinti be slaptažodžio.

Svarbu! Kol „Apple“ neišleido „iOS“ atnaujinimo, išsprendžiančio šią problemą, iTouch.lt skaitytojams siūlome bent trumpam pasinaudoti slaptažodžio užraktu (ang. – passcode lock), kurį galite įjungti įrenginio nustatymuose (Settings – Passcode).

[youtube id=“Lvbter05UpA“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]