Internete nutekėjo galimai „iOS in the Car“ vartotojo sąsajos nuotrauka

Galima „iOS in the Car“ vartotojo sąsaja

Mobiliųjų aplikacijų kūrėjas Stevenas Troughtonas-Smithas antradienį savo „Twitter“ paskyroje paviešino nuotrauką, kurioje galimai atsispindi būsima operacinės sistemos „iOS“ sąsajos su automobiliu funkcija „iOS in the Car“, rašo „MacRumors“.

Nutekinta nuotrauka yra siejama su prieš kelias dienas pasirodžiusia bandomąja „iOS 7.1“ versija, tačiau nėra aišku, iš kur programuotojas ją gavo – S. Troughtonas-Smithas atsisako atskleisti šaltinį.

Pirmą kartą pristatyta su „iOS 7“, „iOS in the Car“ funkcija leidžia vartotojams susieti jų turimus „iOS“ įrenginius su automobiliu, suteikiant automobilyje esantiems liečiamiems ekranams „iOS“ sąsają. Taip vartotojai gali patogiau atsakyti į skambučius, naudotis žemėlapiais, kontroliuoti muziką ir kitas funkcijas.

Oficialioje „Apple“ svetainėje „iOS in the Car“ funkcija yra įvardinta kaip „greitai pasirodysianti“. 2013-ųjų metų viduryje „Apple“ generalinis direktorius Timas Cookas sakė, kad ši funkcija yra labai svarbi kompanijos ekosistemai ir yra prioritetinė.

Daugelis automobilių gamintojų, pavyzdžiui, „Audi“, „BMW“, „Acura“, „Chevrolet“, „Honda“ ir kt., jau yra išreiškę norą įtraukti „iOS in the Car“ funkciją į 2014 metais pasirodysiančius naujus modelius.